Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Şirket Ana Sözleşmesi Çeviri

Şirket ana sözleşmesi çeviri hizmeti her zaman ihtiyaç duyulan bir hizmet değildir. Şirket ana sözleşmesi çeviri hizmeti özel olarak verilen bir hizmet olup özel ve uzmanlık bilgisi isteyen bir çeviri hizmetidir. Çünkü Şirket ana sözleşmesi çeviri hizmeti verecek çevirmenin belirli ticari terimlere ve usule, şablona hâkim olması gerekir. Doğru ve anlaşılır, herhangi bir yanlış anlaşılmaya ya da anlaşılmazlığa neden olmayacak şekilde çeviri yapılması gereklidir. Aksi takdirde müşteri bu konuda mağdur olabilir.

 

 

Şirket Ana Sözleşmesinde Zorunlu Olarak Bulunması Gereken Bilgiler Nelerdir?

 

 

Şirket ana sözleşmesi çeviri hizmeti alacağınız evrakın üzerinde hem ulusal dilde hem de yabancı dilde belirtilmesi gereken bilgiler vardır. Şirketin adı, unvanı, amacı, adresi, ortakların bilgileri, temsil konusu, imtiyazlar, komandite ve komanditer olan ortaklar ve itibari değeri bulunması gerekir. Özel bir şablon şeklinde hazırlanması hem müşteri hem de çevirmen için büyük bir kolaylıktır. Dil ve anlatım bilgisine uygun, doğru, objektif ve resmi nitelikte bir belge olarak herhangi bir boşluğa ve yasal düzenlemelere aykırı olamaz.

 

 

Şirket Ana Sözleşmesi Çevirisi Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

Şirket ana sözleşmesi çeviri hizmeti yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu çeviri hizmeti yeminli bir tercüme hizmeti olduğu için noter tasdiki gibi çeşitli çeviri sonrası özel ve genel işlemlerin yerine getirilmesi gerekir.

 

Şirket Ana Sözleşme Çeviri Hizmeti Yapan Firmamız

 

 

Firmamız şirket ana sözleşmesi çeviri hizmeti konusunda uzman ekibe sahip bir firmadır.  Sizler de 0216 606 29 38 numarasını arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.