Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sigorta Poliçesi Çevirisi

Sigorta poliçesi; sigorta şirketleri ve sigorta yaptıran kişi ve kuruluşlar arasında düzenlenen özel sözleşmelerdir. Her iki tarafın da yükümlülükleri, prim miktarı bu tür sözleşmelerde özel olarak düzenlenmiştir. Sigorta şirketleri poliçelerinde de bu yüzden istenmeyen tehlikelerden kaynaklı zararları ödemekle yükümlüdür. Sigorta Poliçesi Çevirisi ise bu belgelerin ihtiyaç halinde başka bir dile çevrilmesi demektir. Sigorta Poliçesi Çevirisi ile yurtdışı seyahatlerinde çift taraflı olarak imzalandığından yurtdışında da geçerli hale gelmesi planlanır.

 

Sigorta Poliçelerinin Önemi

 

 

Sigorta poliçeleri sigortalının menfaatini korumasını sağlar. Herhangi olası bir tehlikeye karşı zararını tanzim etme konusunda önemlidir. Planlanmayan ama olası bir hasar durumunda ödenecek tanzim bir bedel, tedavi masrafları gibi yükümlülükler içerir. Sigorta poliçelerinde risk tanımı, başlangıç ve bitiş tarihleri, sigorta konusu ve bedeli, şartları gibi nicelikler belirlenmiştir.

 

 

Sigorta Poliçesi Tercüme Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

 

Sigorta Poliçesi Çevirisi yapılırken çevirmenin gerekli terimlere ve terminolojiye hâkim olması gerekir.  Özel olarak düzenlenen bir belgedir. Şayet noter tasdikli hale gelmesi gerektiği hal ve durumlarda yeminli tercümana özel olarak yaptırılması gerekmektedir.  Çeşitli kalite standartlarına uygun, belirli aşamalardan geçerek hazırlanır. Çeşitli kalite standartlarına uygun hazırlanan ve uluslararası geçerliliği gerekli olan bir belgedir.

 

 

Sigorta Poliçe Çeviri Hizmeti Yapan Firmamız

 

 

Sizler de sigorta Poliçesi Çevirisi hizmetini en doğru ve en uygun yerden almak isterseniz 0216 606 29 38 numarasını arayarak bizlere ulaşabilir ve bu konuda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.