Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sicil Kaydı Çevirisi

Sicil kayıtları, günümüzde nerede ise her ülkede devletler tarafından özel olarak tutulan kişiye özgü kayıtlardır. Sicil kayıtları, sistemlerin kişilerin adli olaylara karışma ve güvenilirliği konusunda bu kayıtlardan faydalanır. Kişinin sözünden çok resmi belgeye daha çok itibar edildiği için hem ulusal hem de uluslar arası düzeyde bu kayıtlar önemlidir. Sicil kayıtlarınızı yabancı firmalarda ve yabancı ülkelerde vize, eğitim ve iş gibi konularda sicil kaydı çevirisi yaptırmak gerekebilir. Sicil kaydı çevirisi kolaylıkla herhangi bir çeviri ofisinden yaptırabileceğiniz şablon bir çeviri hizmetidir.

 

Sicil Kaydı Çevirisi Nerede Yaptırılır?

 

 

Sicil kaydı çevirisi özel olarak çeviri ofislerine yaptırılır. Eğer resmi veya özel bir kurumda kullanacaksanız noter tasdikli olması gerektiğinden yeminli tercümanlara özel olarak yaptırılması gerekir. Özel bir hizmet olan sicil kaydı çevirisi hizmetleri aşamalı bir hizmettir. Öncelikle e devlet, adli sicil büroları gibi yerlerden adli sicil belgesi alınarak yeminli tercümana çevirtilir ve noterde tasdiklenir.

 

Sicil Kaydı Çevirisi Pahalı Mıdır?

 

 

Sicil kaydı çevirisi görece olarak bakıldığında ve kıyaslandığında bir tık yüksek bir ücrete mal olabilir. Çünkü sicil kaydınızı aldıktan sonra Yeminli Tercüme bürosuna ayrı, Notere ayrı bir para ödendiği için biraz pahalı gelebilir. Ancak istendiği takdirde alınması gereken özel ve resmî belge niteliğindedir.

 

Sicil Kaydı Çevirisi Yapan Firmamız

 

Firmamız sicil kaydı çeviri hizmeti sunmaktadır. Sizler de sicil kayıtlarınızı yeminli tercümanlarımıza çevirtmek isterseniz 0216 606 29 38 numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.