Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Seslendirme Çevirisi

Seslendirme çevirisi hizmeti özellikle bir dönem ülkemizde de sıklıkla seyredilen pek çok dizi, film ve program gibi yapımların yabancı dilden kendi dilimize çevirisi konusunda verilen önemli bir çeviri hizmetidir. Çeviri hizmeti veren firmamız ile çok sayıda metin çevirilerinde bazen ilgili dilin kaynakları olmadığı zaman deşifre yani transkripsiyon aşamasını da ilaveten yapmaktayız.

 

Seslendirme Çevirisi Aşamaları

 

 

Transkripsiyon veya deşifre adını verdiğimiz aşama her zaman yapılan bir işlem değildir. Bazen bu transkripsiyonlar önümüze hazır olarak gelmektedir. Burada isteğe bağlı olarak şarkı veya tekerlemeler çevrilmeyebilir. Özellikle bazı mecaz anlamlı kelimelerin çözümüne dair oyuncunun jest ve mimiklerine kadar incelenmesi de söz konusudur. Ardından senkronizasyon aşamasına geçilir. Ayrıca seslendirme sanatçısı için de notlar alırız. Seslendirme çevirisi normal çevirilerin aksine çok katmanlı, yoğun ve keyiflidir.

 

Seslendirme Çevirisi Fiyatları

 

 

Seslendirme çevirisi her çeviri ofisi tarafından verilemez. Çünkü düz bir metin çevirmiyorsunuz. Düz metin gibi çeviren çeviri ofisleri de bu iş için bir daha tercih edilmez. Tüm aşamalar itinayla yapılması gerekir. Ancak seslendirme çevirisi en uygun fiyatlarla yapılması gereken bir hizmettir. Seslendirme alanında büyük meblağlar pek dönmez.

 

Seslendirme Çevirisi Hizmeti Yapan Firmamız

 

Sizler de seslendirme çevirisi hizmetini en kaliteli ve en doğru şekilde almak isterseniz bizi 0216 606 29 38 numarasından arayarak ulaşabilir, ayrıntılı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.