Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sermaye Arttırımı Tercümesi

Şirketler belirli zamanlarda zorunlu ya da isteğe bağlı olarak finansman artırımına gidebilir. Buradaki amaç özellikle işletmenin mali çıkmazını önlemek ya da daha büyük işlere girmek için gerekli sermayenin artırımını gerektirir. Bedelli veya bedelsiz iki türde sermaye artırımı söz konusudur. Ancak bazı çok uluslu şirketler de söz konusu olabilir. Yerel ve ulusal düzeyde hizmet veren firmanızın büyük veya küçük ortağı yabancı kişi veya kurumlar olabilir. Bu yüzden de Sermaye arttırımı tercümesi yaptırmanız gerekir. Sermaye artırımı tercümesi ile ilgili düzenlenen evrakın dili yabancı ortağınız olan kişi veya kurumun anlayabileceği bir formata girmiş olur.

 

Sermaye Artırımı Tercümesi Nesnel ve Anlaşılır Olmalıdır

 

 

Sermaye arttırımı tercümesi yapılan evrak nesnel ve anlaşılır bir belge olmalıdır. Herhangi bir boşluk bırakmamalı, herkes aynı şeyi anlamalıdır. Sermaye artırımı tercümesi yapılan ana evrakın içeriği de bu açıdan karşı tarafa doğru bir şekilde ulaştırılmış olur.

 

Sermaye Artırım Tercümesi Profesyonel Bir İştir

 

 

Sermaye Artırım sözleşmeleri resmi nitelikteki özel ve tüzel kişi evraklarıdır. Bu evrakların gerekli kurumlarda, noterler aracılığı ile tasdiklenmesi gerekir. Bu tür sermaye arttırımı tercümesi evrakları özellikle bu konuda evraklarda geçen terimlere hâkim, her iki dilde de karşılıklarını iyi bilen bir kimseye yaptırılmalıdır.

 

 

Sermaye Artırımı Tercümesi Yapan Firmamız

 

Firmamız sermaye arttırımı tercümesi konusunda hizmet vermektedir. Yeminli tercümanlarca yaptırılacak bedelli sermaye artırım tercümesi ya da bedelsiz sermaye artırım tercümesi konusunda yetkin hizmet almak için 0216 606 29 38 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.