Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Senaryo Çevirisi

Edebi eserleri ana dilinden yabancı bir dile çevirmek normal ve resmi bir metini çevirmekten çok daha zordur. Anlam bütünlüğünü korumak, dil ve anlam yapısını korumak zordur. Senaryolarda yarı edebi bir metin olması açısından her ne kadar genel anlam kargaşasından uzak, daha net ve anlaşılır yazılar olsa da toplumun kültürünü ve yaşayışını tam anlamıyla aktarmak gerekmektedir. Özellikle kültürel ve dini sosyal olguların, atasözlerinin, deyimlerin farklı bir dile aktarılması oldukça uzmanlık bilgisi gerektiren bir iştir. Firmamız senaryo çeviri hizmeti veren bir firmadır ve bu konuda uzman kadro ekibi ile çalışır. Senaryo çevirisi hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Senaryo Çevirisi Hizmetinin Kapsamı

 

 

Senaryo çevirisi hizmeti çerçevesel olarak bir tiyatro oyunu, sinema ve dizi gibi yapımlardaki olayların ve konuşmaların çerçevesini çizer. Gösterilenden farklı bir anlatımı olan senaryoların bir bütün olarak çevrilmesi, ana dilinden gelen anlam bütünlüğünü ve diğer öğelerin korunması açısından senaryo çevirisi önemli bir çeviri türüdür.

Senaryo Çevirileri Uzmanlık Bilgisi Gerektirir

 

 

Senaryo çevirisi genel olarak görsel sanatlarla ilgili terimlere, halk deyişlerine iyi hâkim olmak zorunluluğu yükler. Her iki dile de hâkim olan bir çevirmen tarafından dil ve anlatım kurallarına uygun olarak yaptırılmalıdır.

 

 

Senaryo Çevirisi Yapan Firmamız

 

Firmamız senaryo çeviri hizmeti veriyor. Uzman kadroya sahip firmamızdan Senaryo çevirisi hizmeti almak için 0216 606 29 38 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.