Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Satış Belgesi Çevirisi

Satış belgesi; sizler de ürettiğiniz bir mal ya da hizmeti belirli bir değer üzerinde satmak için üzerinde tarafların adres, vergi ya da kimlik numaraları, tüzel kişiliğinin adının gösterildiği sözleşmelerdir. Satış senedi, fatura ve sözleşme gibi evraklardır. Bazı durumlarda taraflardan biri ya satışta birkaçı yabancı firma veya kişiler olabilir. Bu tür durumlarda ise satış belgesi çevirisi hizmeti almanız gerekir. Satış belgeleri özel resmi evraklar olduğu için satış belgesi çevirisi hizmeti veren çeviri ofislerince özel olarak yaptırılması gerekmektedir.

 

Satış Belgelerinin Önemi

 

 

Satış belgeleri ticaret açısından yazılı bir kanıt olarak önemlidir. Satış belgeleri belirli özelliklere sahip olmalıdır. Kesin ve net bilgiler içermelidir. Objektif niteliği olan bu belgelerin çevirisi de bu hususta ayrı bir önem taşır. Belirli standartlara sahip olan satış belgesi çevirisi sayesinde yabancı kişi ve kuruluşlar ile siz veya sizin arasında bir bağ oluşturmada önemlidir.

 

Satış Belgeleri Çevrilmek Zorunda Mıdır?

 

 

Satış belgeleri her durumda çevrilmesi gereken belgeler değildir. Ancak taraflardan biri yabancı bir kişi veya kurumsa o kişinin veya kurumun diline çevrilmesi halinde o kişi veya kurumun ülkesi için de bir tanım doğurur.

 

Satış Belgesi Çeviri Hizmeti Yapan Firmamız

 

 

Satış belgesi çevirisi hizmeti almak zorunda kaldığınız durumlarda 0216 606 29 38 numaradan iletişime geçerek bizlere ulaşabilirsiniz. Satış belgesi çevirisi hizmetini veren en doğru ve güvenilir işletmeyiz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.