Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Şartname, Sözleşme Çevirisi

Şartname, sözleşme çevirisi hizmeti genelde hukuki değeri olan belgeler için özel olarak yapılan bir hizmettir. Bu hizmeti almaktaki en temel amaç; taraflar arasında yazılı ve resmi bir delil niteliği taşımasıdır. Bu tür belgeleri hazırlamak her ne kadar nitelik gerektirse de bunları çevirmek de ayrı bir uzmanlık bilgisi gerektirir. Bu tür sözleşmeler genelde taraflara belirli yükümlülükler verir. Bu yükümlülüklerin neler olduğu, nasıl uyulması gerektiği gibi konular hayati önem taşır. Bu yüzden şartname, sözleşme çevirisi hizmetini güvenilir ve doğru bir şekilde veren bir firmadan almalısınız.

 

Şartname, Sözleşme Çevirileri Neden Gereklidir?

 

 

Çoğunlukla şartname, sözleşme çevirisi hizmeti yabancı ülkelerdeki işletmeler ile yerel işletmeler arasında yapılır. Teknik ve idari detayları içeren bu belgeler iş ve yükümlülüklerin kapsamını içerir. Bazen de daha mikro ölçekli olarak kişiler arasında da olabilir. Buradaki temel gereklilik ise iki tarafın da uzlaştığı bu ortak metnin tanımının her iki taraf için de aynı anlamı ifade etmesidir.

 

Şartname ve Sözleşmelerin Çevirilerindeki Genel Özellikler

 

 

Şartname, sözleşme çevirisi kesin, net ve anlaşılır bir dil yapısı özelliği taşımalıdır. Okuyan herkes aynı şeyi anlamalı, açıklıklar olmamalıdır. Çevirmen ise teknik bilgilere ve her iki ya da daha fazla çevirinin yapıldığı bütün dillere hâkim olmalıdır.

 

Şartname, Sözleşme Çevirisi Yapan Firmamız

 

Firmamız çeviri konusunda uzman kadroya sahip bir firmadır. Sizler de sözleşmelerinizin yabancı bir dile çevrilmesi için 0216 606 29 38 numaradan bize ulaşarak bu hizmeti alabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.