Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Şanlıurfa Tercüme Bürosu

Şanlıurfa Çeviri Ofisi olarak Şanlıurfa civarında hizmet veren firmamızdan hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir çeviri hizmeti veren firmamız son derece geniş alanlarda ve türlerde çeviri yapma yeteneğine sahiptir. Çeviri hizmetini doğru ve güvenilir biçimde almak için Şanlıurfa civarında hizmet veren firmamızdan yeminli tercümanlarımız ve diğer teknik tercüme yapan uzmanlarımızdan tercüme hizmetini alabilirsiniz.

 

Çeviri Ofisi Hizmeti Kaliteli Olmalıdır

 

 

Çeviri ofisi hizmetinde genel olarak bazı istisnalar hariç akademik ve resmi bir dil kullanılması gerekmektedir. Bu durum da ister istemez uzmanlık bilgisi gerektirir. Uzmanlık bilgisinin dışında da aslında gerekli dil bilgisine de hakim olmanın yanı sıra özellikle teknik konularda teknik bilgi istenmektedir.  Çoğunlukla çevirisi yapılan belgeler, resmi kurum ve kişilere verileceği için belirli söz ve yazım kurallarına uymak zorundadır. Şanlıurfa Çeviri Ofisi olarak müşterilerimize kaliteli ve doğru, resmi yazım kurallarına uygun bir çeviri hizmeti veriyoruz.

 

 

Çeviri Ofisleri Hizmeti

 

 

Çeviri ofislerinden alacağınız hizmetin net bir şekilde belirli olması gerekir. Bazen işletmenizin reklamı, bazen bir ilacın prospektüsü, bazen de özel ve resmi evraklarınızı çeviri ofislerinden çevirtmek zorunda kalabilirsiniz.  Şanlıurfa Çeviri Ofisi hizmetimiz ile belgelerinizi resmi ve özel yazım kurallarına, çeviri konusunun içeriğine uygun olarak düzenleriz.

 

Çeviri İşleri Yapan Firmamız

 

 

Şanlıurfa Çeviri Ofisi için 0216 606 29 38 numaradan arayarak fiyat, çeviri hizmetleri konusundaki hizmetlerimizin maliyeti hakkında geniş bilgiler edinebilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.