Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sakarya Tercüme Bürosu

Sakarya Çeviri Ofisi olarak Sakarya civarında hizmet veren çeviri ofisimizde zengin türdeki çeviri olanağını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bir çeviri ofisinin genel olarak verdiği çeviri hizmeti tanımını daha da genişleterek çeşitli uzmanlık bilgisi gerektiren alanlarda özel olarak çalıştığımız ekibimizle hizmet vermekteyiz.

 

Uzman Kadro ve Sağlam Çeviri

 

 

Resmi ve özel çevirilerinizi yaptığımız çeviri ofisimizde uzman bir kadro ile çalışıyoruz. Çevirilerinizi genelde uzmanlık bilgisi gerektiriyorsa mümkün mertebede işin uzmanları ile beraber çalışıyoruz. Çeviri ofisimizde örneğin edebi bir eseri Edebiyat alanında uzman bir tercüman ile çalışır iken, sağlık çevirilerinizi Sağlık alanında akademik veya özel kariyeri olan uzmanlara yaptırıyoruz. Sakarya Çeviri Ofisi olarak yeminli tercüme hizmeti veren ofisimizden sizler de uzman kadromuza çevirilerinizi yaptırabilirsiniz.

 

 

Çeviri Ofisi Hizmeti

 

 

Sakarya Çeviri Ofisi olarak Sakarya ve civarında ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir tür çeviri hizmetini kolaylıkla ve en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Özellikle resmi ve özel belgelerinizin çevirisi sayesinde hem hususi hem de kurumsal olan çıkarlarınızı gözeterek isteklerinize ulaşmada önemli bir basamaktayız.

 

Çeviri Hizmeti Veren Firmamız

 

Özel ve resmi evraklarınızı uygun fiyatlarla akademik yazım kurallarına uygun ve doğru bir şekilde en kısa sürede çeviriyoruz. Sakarya Çeviri Ofisi olarak en kaliteli hizmeti alacağınızdan en ufak şüpheniz olmasın. Sizler de Sakarya civarında hizmet veren firmamızı 0216 606 29 38 numarasından arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.