Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sağlık Raporu Çevirisi

Sağlık raporu, adından da anlaşılacağı üzere bir iş için düzenlenen sağlık raporlarıdır. Sağlık raporu çevirisi özellikle yerel bir kurumdan yabancı dil ile çalışan veya yurtdışında çalışan bir kuruma kişinin sağlık ve hastalık durumunu gösteren belgelerin aktarılmasıdır. Özellikle yabancı ülkelerdeki sağlık kurumlarında hastaların tedavisi için önemli bir belgedir. Sağlık raporu çevirisi özellikle sağlık alanında çeviri yapabilen ve uzmanlık bilgisi gerektiren bir alan olduğu için bu konuda çeviri yapabilen bir kimseye yaptırılması gerekmektedir.

 

Sağlık Raporu Çevirisi Ne İçerir?

 

 

Sağlık raporları içerisinde yer alan bilgiler genel olarak hastalığın durumunu, hastanın bedensel ve kan değerlerini gösteren belgelerdir. Sağlık raporu çevirisine genellikle özellikle resmi ya da özel yabancı kurumlara iş, vize başvurusunda da ihtiyaç duyulabileceği gibi hastalığınızın tedavisini yapan yabancı hastane ve klinikler için de gereklidir.

 

Sağlık Raporu Çevirilerinin Önemi

 

 

Sağlık raporu çevirisi hastaların tedavisi sırasında hastanın mevcut durumunu gösteren sağlık raporunun tedavinin devam edeceği hastane ya da kliniğin hastanın mevcut durumunu tespit etmesi açısından önemlidir. Bazen bu belgeyi vize amaçlı ya da yabancı ülkelerdeki eğitim kurumları, şirketler de sizden iş ve eğitim maksadıyla isteyebilir.

 

Sağlık Raporu Çevirisi Yapan Firmamız

 

 

Sağlık raporu çevirilerinizin bir uzmana doğru bir şekilde yaptırılması, gerekli ilgi ve alakanın gösterilmesi gereklidir. Sizler de 0216 606 29 38’i arayarak sağlık raporu çevirisi hizmetini bizlerden alabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.