Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Sağ Belgesi Çevirisi

Sağ belgesi, bir kimsenin hayatta olduğuna dair resmî kurumlarca özel olarak verilen bir belgedir. Bu belgenin istenmesindeki temel amaç; kişinin hayatta olduğunu ispat etmektir. Nüfus müdürlüğünden ya da mahkemelerce bazı hatalardan kaynaklı kişinin ölüm ilanı yapılmışsa bu belgeye ihtiyaç duyulur.  Belge sahibi yabancı ülkelere gider iken eğitim, iş veya tatil amaçlı nedenlerle gidecekse bu belgeye ihtiyaç duyar. Bu sağ belgesi çevirisi yapılması anlamına gelir. Sağ belgesi çevirisi özellikle noter tasdikli olması gerekir.

 

Sağ Belgesinin Özellikleri

 

 

Sağ belgesi herkesin ihtiyaç duyabileceği bir belge olmayıp özel amaçlarla istenen bir belgedir. Şüpheli durumlara karşı önlem amaçlı özel kurumlar böyle durumlarda resmî kurumlar yerine göre bu belgeyi sizden isteyebilir. Sağ belgesi çevirisi hizmeti almak için herhangi bir yeminli tercüme bürosuna uğramanız gerekmektedir. Çünkü bu belge noter tasdikli olmak zorunda olduğu için yeminli tercümanlarca çevrilmelidir. Kişinin hayatta olduğunu belirten resmi bir belge diyebiliriz.

 

Sağ Belgesine Neden İhtiyaç Duyulur?

 

 

Sağ belgesine özel nedenlerle ihtiyaç duyulabilir. Resmi veya özel kurumlarda sizin gerçek ve sağ bir kişi olmanızın tasdikine ihtiyaç duyulabilir. Yurt dışındaki okullar, eğitim kurumları, özel ve resmî kurumlar sağ belgesi isteyebilir. Bu belgeler yurt dışından isteniliyorsa sağ belgesi çevirisi yapılarak yabancı bir dile çevrilmesi gerekir.

 

Sağ Belgesi Çevirisi Veren Firma

 

 

Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0216 606 29 38 numarasını arayarak sağlıklı bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.