Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Resmi Tercüme

Uluslararası belge akışında yurt dışı bir okula başvurmanız gerekiyorsa çeviri çok önemli olabilir. Bu çeviri türü resmi bir çeviri statüsüne sahiptir ve resmi bir belgenin çevirisini gösterir. Yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen resmi bir belgenin yasal olarak bağlayıcı tercümesi, resmi belgenin aslı ile aynı anlam ve bağlayıcılığa sahiptir. Bu sebeple çok önemlidir.

Resmi Tercümeye Neden Tercih Edilir?

 

Resmi tercüme yani iki farklı ülkedeki farklı dillerden resmi evrakların bu ülkenin diline tercümesi özel sektör ve devlet kurumları için acil bir ihtiyaçtır. Resmi belge tercümelerinde en sık karşılaşılan sorunlardan biri tercüme edilen dilin ülkesi hakkında bilgi eksikliğidir. Bu nedenle çevirmenlerin sadece dili değil, resmi çevirinin yapıldığı ülkenin yapısını da bilmesi önemlidir. Firma tercümanlarımız işin bilgili ve eğitimini almış kişiler olduğunu belirtmeliyiz.

Resmi Tercüme Nerelerde Tercih Edilir?

 

Resmi tercüme birçok özel ve yasal kurumda geçerlidir. Mahkeme kararları, sabıka kaydı alıntıları, şirket kayıtları, kimlik kartları, diplomalar, yetişkin vesayet, evlilik cüzdanları, ikametgâh belgeleri, muvafakat beyannameleri, yetişkin vesayet, sözleşmeler, pasaportlar, vergi kanunları, sicil belgeleri, Belge tasarruf defterleri, bankalar gibi belgelerdir. Belgenin resmi bir çevirisini gerektirir. Firmamız resmi çevirinin yapılma durumuna göre çevirinizi büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirir.

Resmi Tercüme Yaptırmak İçin Bizlere Ulaşın!

 

Resmi tercüme yaptırmak oldukça zor ve özen isteye bir iştir. Firmamız sizler için özel çevirilerinizi yapmaktadır. 0216 606 29 38 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.