Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Resim Çevirisi

Resim çevirisi şirketimiz akademik, hukuki, tıbbi, teknik, ticari, resmi belgeler, web siteleri gibi çeşitli alanlarda birçok çeviri hizmeti sunarak müvekkillerimizi güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı hale getirmektedir. Çevirisi ile bağlantılıdır. Klasik dosyalarla, PDF veya Word’deki belgelerle çevirmeye ek olarak formatı sitemize yüklenemez, ancak fotoğraf olarak gönderilebilir.

Resim Çevirisi Nedir?

 

Dilediğiniz dilde dil çevirisi yapabilir veya belgenin istediğiniz dilde resmini çekip Türkçe’ ye çevirtebilirsiniz. Resim çevirisi, diğer herhangi bir çeviri türüyle aynıdır. Çeviriler için geçerli olan aynı kalite ve güvenilirlik ilkeleri geçerlidir.

Resim Çevirisinde Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

 

Resim çevirisi editör tarafından anlam bütünlüğü, imla ve noktalama, kaynak dil ile tutarlılık gibi unsurlar açısından kontrol edilir, gerekli önlemler alınır ve sevkiyata hazır hale getirilir. Deneyimli ve deneyimli tercümanlar tarafından yapılan tercümeler müşterilerimize eksiksiz ve doğru bir şekilde sunulmaktadır.

Resim Çevirisi Çabuk Yapılır Mı?

 

Resim çevirisi hizmetimiz ile çeviri ihtiyaçlarınıza hızlı ve kolay bir şekilde cevap vermeye devam edeceğiz. Geleneksel çeviri şirketlerinden farklı olarak online görsel çeviri hizmetleri ile belgelerin fotoğraflarını çekerek profesyonel çeviri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Alternatif olarak, çeviri işleminden sonra herhangi bir dosya biçiminde bir görüntü çevirisi işi sağlayabilirsiniz. Firmamız sizleri zor durumda bırakmamak açısından hem yüz yüze hem de online çeviri işlerinizi hallederek müşteri memnuiyetini yakalamaktadır. 0216 606 29 38 numarada resim çevirisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.