Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Psikoloji Çevirisi

Psikoloji çevirisi yetkin çevirmen ve editörlerin psikoloji alanında makale tamamlamalarına olanak sağlayan bir hizmettir. Psikoloji, ruh sağlığı ile ilgili bir araştırma alanıdır, bu nedenle psikoloji çevirileri Tıbbi Çeviri başlığı altında sunulmaktadır. Her tür metinde olduğu gibi psikolojik çevirilerde de hedef kitlenin belirlenmesi çok önemlidir. Doğru olan, klinik psikolog alanında yüksek lisans yapmaya çalışan, psikoloji alanında çalışan veya bir alanda çalışan biri olmalıdır. Kadromuz tecrübeli ve oldukça başarılı bir ekiptir.

Psikoloji Çevirisi Nedir?

 

Psikoloji çevirisi bağlamında bir psikoloji çevirmeninin kim olduğunu açıklamak için öncelikle kimin psikoloji çevirmeni olmadığını açıklamakta fayda var. Psikoloji çevirisi yapan tercümanlar psikolog, danışman, analist veya psikoterapist değildir. Ne psikoloji ne de tedavi edebilir.

Psikoloji Çevirisi Neleri Çevirir?

 

Psikoloji Tercümanları, tercüme için gerekli olan teorik ve pratik psikoloji bilgisine sahip tercüme uzmanlarıdır. Psikoloji çevirisi tercümanı, belirli çeviri teorilerini dikkate alarak psikoloji metinleri, psikolojik durum raporları, psikoloji kitapları ve psikoloji makaleleri gibi özel metinleri hedef dile çeviren dil aracılarıdır. Bizler bu tarz çevirilerinizi özenle yapıyoruz.

Psikoloji Çevirisi Önemi Nedir?

 

Psikoloji çevirisi çevirmenleri, psikoloji çeviri eylemlerini gerçekleştirirken psikoloji alanında ihtiyaç duyulan çeviri stratejilerini, çeviri teorilerini ve çeviri tekniklerini bilmelidir. Psikoloji çevirisi gizliliği çok önemlidir. Bu tarz hassas çevirilerin sadece paylaşılması gereken kişilerle paylaşılması gereklidir. Özellikle raporların hassasiyetine dikkat edilmesi çok önemlidir. Çeviri firmamız sizlerin hassasiyetinize önem vermektedir. 0216 606 29 38 numarasından psikoloji çevirisi hakkında bilgi alabilir. Çevirinizi yaptırabilirsiniz.

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.