Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Psikiyatri Çevirisi

Psikiyatri çevirisi, psikolojik çalışmalar, araştırma makaleleri, bilgi metinleri, psikoloji ders kitapları, psikolojik testler, psikolojik raporlar ve psikolojik ölçeğin belirli bir çeviri teorisi ışığında bir dilden diğerine yazılı olan çevirileri yapmaktadır.

Psikiyatri Çevirisini Kimler Kullanır?

 

Bir psikiyatri çevirisi bağlamında bir psikoloji çevirmeninin kim olduğunu açıklamak için öncelikle kimin psikoloji çevirmeni olmadığını açıklamak faydalı olacaktır. Psikologlar, psikolog, psikolog, danışman, analist veya psikoterapist değildir. Psikoloji çevirisi veya tam psikoloji ve psikiyatri jargonu bilgisi, orijinal psikoloji metnini hedef dile mümkün olan en iyi şekilde, yüksek kalite, doğruluk ve eksiksizlikle çevirmek için kritik öneme sahiptir.

Psikiyatrı Çevirisini Kimler Yapar?

 

Psikiyatri çevirisi için gerekli teorik ve pratik psikolojik bilgiye sahip çeviri uzmanlarıdır. Psikoloji Tercümanları, belirli çeviri teorilerini dikkate alarak psikoloji metinleri, psikolojik durum raporları, psikoloji kitapları ve psikoloji makaleleri gibi özel metinleri hedef dile çeviren dil aracılarıdır. Firmamız böyle hassas içerikli çevirileri tekrar tekrar kontrol ederek sizlere iletmektedir.

Psikiyatri Çevirisi Ne Şekilde Gerçekleşir?

 

Psikolojik çevirmenlerin psikoloji alanında ihtiyaç duyulan çeviri stratejilerini, çeviri teorilerini ve çeviri tekniklerini bilmesi gerekir, ancak çevirmenler psikolojik çeviri eylemlerini gerçekleştirir. Psikiyatri çevirisi, birçok faktörü dikkate alan beceriler gerektirir. Hangi dil göstergelerinin hangi durumlarda yerelleştirilmesi gerektiği, hangi terimlerin hangi durumlarda doğru çevrilmesi gerektiği ve psikoloji alanında yeterli eğitim ve bilgi birikimi olan çevirmelerimiz bulunmaktadır.  0216 606 29 38 numarasından ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.