Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Prospektüs Çevirisi

Broşür veya kullanım kılavuzu, ilacın bileşimi, yan etkileri, kullanımı ile ilgili bilgi veren belgedir. Bu belgelerin bulunan dilden hedef dile tercümesine prospektüs çevirisi denir. Uzman kadromuz ve tercüman firmamız ilaç reçetenizi çevirisini de yapmaktadır.

Prospektüs Çevirisini Kimler Kullanır?

 

Prospektüs çevirisi doktorları, hastaları ve söz konusu ilacı kullanan kişileri bilgilendirmek için yazılmış bir belgedir.

Prospektüs Çevirisi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 

Prospektüs çevirisi deneyimli ve bilgili bir tercümana tercüme ettirerek bu tür sorunların önüne geçilebilir. Bilgi amaçlı yazılan prospektüsler, insanların sağlığının geri kazanılmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle prospektüslerin başarılı bir şekilde çevrilmesi için tıp, ilâçbilim ve tıp alanlarına hâkim, sektörel gelişmeleri yakından takip eden profesyonel tercümanlarla çalışmak gerekir. Firmamız sizlerin tıbbı ya da adli çevirinizi yapar. İşlerinizi kolaylaştırır.

Prospektüs Çevirisi Nerelerde Tercih Edilir?

 

Tıbbi tercümenin önemli türlerinden biri olan Prospektüs çevirisi, tüm tıp alanlarında kullanıma sunulan ilaç prospektüslerinin tercümesi sürecinde kullanılmaktadır. Çeviri süreci tekrarlama ve uyarlamayı içerir. Bir dil kullanımını ve yapısını bir dilden diğerine çevirmek anlamına gelir.

Çevirmenler, özellikle prospektüs çevirileri gibi hassas alt çeviri türleri için gereksiz yere karmaşık cümle yapılarından kaçınmalı ve dili mesajın yolundan uzak tutmalıdır. Tercümanlarımız ustalıkla çeviri yapmaktadır. Gereksiz yere karmaşık diller ve uzun cümle yapıları, çevrilmiş metnin okunmasını kolaylaştırmaz. 0216 606 29 38 numarasında bizlerin çeviri yardımımızı almanız mümkündür.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.