Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Proofreading

Çeviri süreci, bir kelimeyi ve anlamını belirli bir dile tercüme ediyormuş gibi görünebilir, ancak aslında birçok teknik, süreç ve disiplini içerir. Firmamız disiplinli ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.  Başarılı bir çeviri için birbirine bağlı bölümlerin uyum içinde olması gerekir. Bu parçaların her biri kendi özel yerinde çok önemli bir yere sahiptir.

Proofreading Çeviri Ne Anlama Gelir?

 

Proofreading, çeviri sürecindeki en önemli noktalardan biridir. Proofreading çeviri alanında son okuma ve redaksiyon anlamına gelir. Bu, redaksiyondan sonra çevrilen metnin kontrol edilip sunumunuza uygun olacağı anlamına gelir.

Proofreading Nedir?

 

Genel olarak proofreading yazılı metni tekrar gözden geçirme ve yazım, dil bilgisi, biçimlendirme ve dil bilgisi hatalarını düzeltme sürecidir. Yanıltıcı metne yol açan yanlış biçimlendirilmiş cümlelere yapılan göndermeler de düzenleme sürecine dâhil edilebilir. Bu nedenle, proofreading tamamlanmadan önce metni birçok kez okuyun ve inceleyin. Firmamızdan yana herhangi bir sıkıntı olması halinde düzeltmeler anında yapılmaktadır. Hatanın tamamen giderildiğini onayladıktan sonra işlemin tamamlanmasını sağlarız.

Proofreading Çevirisi Zor Mudur?

 

Çeviri alanında proofreading, uzmanlık bilgisi gerektiren zor bir iştir. Düzelticilerin hem ana dillerinde hem de hedef dillerinde iyi olmaları gerekir. Cümleleri uzmanlık bilgisi ile düzelten çevirmenler sadece dilbilgisini değil aynı zamanda dilbilgisini de geliştirmiş olmalıdır. Bu süreçleri başarıyla tamamlamak için profesyonellerle çalışmak çok önemlidir. Firmamız özenle çalışmaktadır. Uzman kadroya sahibiz.  0216 606 29 38 numarasından detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.