Tercüme Yönetim Paneli Nedir?

Express Tercüme Yönetim Paneli, birlikte çalıştığımız tercümanlarla olan iş akışımızı daha kolay ve hızlı bir şekilde koordine etmemizi sağlayan bir araçtır. Tercümanlarımız yönetim paneline giriş yaparak kendilerine uygun mevcut projeleri görüntüleyebilir ve dilerse üstlenebilir.

Tercüme Yönetim Paneli Nasıl Çalışır?

Müşterilerimizden gelen iş akışını hızlı bir şekilde karşılamayı amaçladığımız bu sistem, hem bizim hem de tercümanlarımızın işini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Üyelik

Tercüme Yönetim Paneline üye olmak için buradaki kayıt formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Formu doldurup Kayıt Ol butonuna bastığınızda tercümanlık başvurunuz onay süreci için bize ulaşır. Bu süreç boyunca hesabınıza giriş yapamaz ve mevcut projeleri görüntüleyemezsiniz. Hesabınız onaylandıktan sonra tarafınıza hesap detaylarınızı içeren bir e-posta gönderilir. Bu e-postadaki yönergeleri takip ederek hesabınıza giriş yapabilir ve size uygun projeleri görüntüleyebilirsiniz.

Proje Üstlenme

Üyelik süreciniz tamamlandıktan sonra, çalıştığınız dil çiftine uygun bir proje olduğunda kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir. Projenin detaylarını inceleyip size uygun olduğuna karar verirseniz hesabınıza giriş yapıp “Projeyi Üstlen” butonuna tıklayarak projeyi üstlenebilirsiniz.
Not: Projeyi üstlenmeden önce lütfen proje notunu dikkatlice okuyunuz.

Proje Teslimi

Üstlendiğiniz projeyi tamamladıktan sonra “Aldığınız Aktif Projeler” başlığı altındaki “Yükle” butonuna tıklayarak tamamlanmış projeyi inceleme için bize gönderebilirsiniz. İnceleme tamamlandığında gönderdiğiniz dosya onaylanır ve hesabınıza bakiye eklenir.
Not: Lütfen birden fazla veya boyutu yüksek dosyaları Wetransfer’e yükleyerek bağlantı şeklinde iletiniz.

Bakiye/Ödeme Alma

Her iş teslimi sonrasında işin birim fiyatı üzerinden hesaplama yapılarak hesabınıza bakiye yüklenir. Bu bakiyeyi solda bulunan menünün en üst kısmında görüntüleyebilir, dilerseniz bakiye çekme talebi gönderebilirsiniz. Bakiyeniz, talebinizi gönderdikten sonraki ilk Cuma günü hesabınıza yatırılır.
Not: Mevcut bakiyenizin hesabınıza iletilebilmesi için lütfen bakiye talebi göndermeden önce “Profilim” menüsünden IBAN numaranızı girdiğinizden emin olunuz.

Gecikmeler ve Hatalar

Tercüman Yönetim Paneli üzerinden proje üstlenirken üstlendiğiniz projenin son teslim tarihini geciktirirseniz veya gönderdiğiniz projede düzeltilemeyecek derecede hata ve makine çevirisi kullanımı tespit edilirse Express Tercüme’nin bu konuda yaptırım uygulama hakkının bulunduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen son teslim tarihinde yetiştiremeyeceğiniz projeleri üstlenmeyiniz. Bu konuda gecikme toleransı en fazla 6 saattir.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.