Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Profesyonel Web Site Çevirisi

Web Site Çevirisi hizmeti konusunda uzmanlaşmış ve uygun fiyatlı web sitesi çevirisi hizmeti sunan firmamız profesyonel çeviri ekibi ile pek çok dilde web site lokalizasyon çalışmaları yürütmektedir. Web site çalışmaları ve çevirmenlik konusunda bilgisel donanımın tümüne sahip olarak çalışmalarını sürdüren uzman ekibimiz bu konuda çalışmış olduğu sayısız firma ile sektörde öncü konuma yerleşmiştir.

 

Alanında Yetkin Çevirmen Ekip

 

Global web sitesi, firmaların resmi internet sitesi ve benzeri pek çok web sitesi lokalizasyonu konusunda çalışmalarını sürdüren firmamız uzun yıllar bu sektörde çalışmalar sürdürmesi sebebiyle güvenilir bir isim haline gelmiştir. Web sitesinde çeviri işlemleri gerçekleştiren firmamız bu konu ile ilgili yazılım alanında da oldukça profesyonel bir ekip olarak karşınıza çıkar. Farklı tabanlı internet sitelerinin kodlarına sadık kalarak çalışmalarını sürdüren uzman çevirmen ekibimiz bu konuda web sitelerinin kalitelerini düşünerek global ölçekte bir Web Site Çevirisi çalışması sunar.

 

Online Web Site Çevirisi

 

Web Site Çevirisi alanında geniş kapsamlı çalışmalar sürdüren firmamız internet üzerinden ya da telefonla ulaşmanız halinde siparişlerinizi alabilmektedir. Bu kapsamda müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı ihtiyaçlara da karşılık verebilmekteyiz.

Web site çevirisi çalışmalarının şirketler ve markalar adına yeni pazarlarda ürünlerini tanıtmaları ve isimlerini daha bilinir hale getirmeleri açısından oldukça önemli bir süreçtir. Ancak bu çeviri işlemlerinin kaliteli bir şekilde yapılması bütünlüğünün bozulmaması oldukça önemlidir.

 

Web Site Çevirisi Hizmeti İletişim

 

Web Site Çevirisi konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile marka ya da şirketiniz için yürütülecek bu süreçte firmamız ile çalışmak isterseniz 0 216 606 29 38 numarası üzerinde iletişim sağlamanız mümkündür

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.