Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Profesyonel Teknik Çeviri

Teknik çeviri çoğunlukla elektronik, inşaat, fen bilimleri, sanayi, uzay teknolojileri gibi alanlar için istenen bir çeviri türüdür. Teknik çevirilerin gerçekleştirilebilmesi için tercümanların belli bir uzmanlık alanına sahip olması gerekir. Bunun yanında bu çevirilerin doğru bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için bilgi birikimi olması da son derece önemli bir konudur.

 

Teknik Çeviri Hizmetleri

 

Teknik çeviri hizmetleri sadece belli bir uzmanlığa sahip olan, bilgi birikimi ve ön araştırması bulunan tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Teknik çeviriler bu şekilde gerçekleştirilmezse o zaman profesyonel bir çeviri olmaz. Genelde makine ya da teknoloji gibi alanlarda teknik çevirilere ihtiyaç duyulur.

 

Teknik Çeviri Bürosu

 

Teknik çeviri yaparken hangi sektör için bu işlem yapılıyorsa o sektörün teknik terimler sözlüğünden faydalanılarak çevirilerin gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Bunun yanında çeviriyi yapacak olan tercümanların o alanda deneyiminin de olması gerekir. Teknolojik bir alanda teknik bir çeviri yapılacaksa daha önce o alanda çeviri yapmış olan kişilerin bu işlemi yapması önemli bir konudur. Teknik çeviri konusunda büromuz ilgili tercümanlardan yardım alarak çeviri işlemlerinin doğru bir şekilde yapılmasını sağlar.

Teknik Çeviride Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Teknik çeviri konusunda dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunur. Teknik çevirilerde çeviriye tercümanın yorum eklememesi önemlidir. Bunun yanında tercih edilen terminoloji sözlüğüne göre çeviriler gerçekleştirilmelidir. Çevirmenlerin çeviriye başlamadan önce araştırma yaparak çeviriye başlaması gerekir. Tercümanlarımızın tamamı bu kurallara dikkat eder. 0216 606 29 38 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.