Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Po Dosyası Çevirisi

WordPress ve Drupal gibi içerik yönetim sistemlerinin yerelleştirilmesinde kullanılan. PO uzantılı dosyaların kullanımı, bu içerik yönetim sistemlerinin artan popülaritesi nedeniyle her geçen gün daha yaygın hale geliyor. Bunu desteklemek için birçok PO dosya yerelleştirme ve PO çeviri işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik. PO dosyası çevirisi uzman olan çevirmenler, yüksek kaliteli çeviri hizmetlerini çevrimiçi olarak sunacaklardır.

Po Dosyanızı Nasıl Çeviriyoruz?

 

Çeviri şirketimiz PO dosyalarınızı iki farklı aşamada çevirir. PO İlk olarak bu alanda uzman tercümanlar tarafından tercümesi yapılan dosyalar, profesyonel bir kadro tarafından kalite kontrolüne tabi tutulur. Bu, PO dosyası çevirisi teslim edildiğinde sorun olasılığını ortadan kaldırır. Bir PO dosyasının acil çevirisine ihtiyacınız varsa, yanınızdaki po çeviri firmamız bunu büyük bir özenle yapacaktır.

Online PO Dosya Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

Online çeviri şirketimizin son teknoloji ürünü sistemi, profesyonel bir PO dosyası çevirisi hizmeti almanızı çok kolaylaştırır. Tüm dosya formatlarının yanı sıra, PO dosya formatlarını destekleyen sistemlere kolayca dosya yükleyebilir, PO dosyalarının tercüme fiyatını anında öğrenirsiniz. PO dosyasının çeviri aşamasını da online olarak takip edebilirsiniz.

PO Dosya Çevirinizi İtinayla Gerçekleştiriyoruz!

 

Aldığınız PO dosyası çevirisi dosyamızdan memnun değilseniz, hemen tercüme firması ile iletişime geçerek ücretsiz revize hizmeti talep edebilirsiniz. Ayrıca, PO dosyalarının çevrilmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, çeviri şirketimiz size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. 0216 606 29 38 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.