Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Pdf Dökümanı Çevirisi

PDF seçeneği ile bilgisayar ortamınızda yazılan ve depolanan dosyalar için çeviri hizmetleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bir mahkeme kararının veya PDF belgesi olarak kaydedilen boşanma kararının tercümesi pdf dökümanı çevirisi firmamız tercümanları tarafından yapılır. Ayrıca profesyonel kadromuzla hızlı tercüme hizmetleri ve sistematik çalışma yöntemleri sunmaktayız.

Pdf Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

Pdf’ yi oluşturmak için kullandığınız kaynak dosyaya sahipseniz, belgeyi istediğiniz dile dönüştürmek ve pdf olarak kaydetmek veya yazdırmak için üçüncü taraf bir çeviri hizmetini kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan dile veya ihtiyacınız olan dil sayısına bağlı olarak bu, doğru bir çeviri almanın en iyi yolu olabilir. İnsan çevirisi, özellikle karmaşık metinler için makine çevirisinden daha iyidir. Firmamız pdf dökümanı çevirisi kolaylıkla ve büyük bir titizlik ile yapılmaktadır.

Pdf Dökümanı Çevirisi Nasıl Kolaylıkla Çevrilir?

 

Pdf dökümanı çevirisi nasıl yapılır? Belgeyi bilgisayarınızdaki Google Dokümanlar’da açın. Üst menü araçları kullanın. Belgeyi Çevir’i tıklayın. Çevrilen belgeye bir ad verin ve bir dil seçin. Çevir’iyi tıklayın. Belgenin çevrilmiş bir kopyası yeni bir pencerede açılır. Bu kopyayı Google Drive’da da görebilirsiniz.

Pdf Dökümanı Bilgisayar Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

Dosya seç düğmesini tıklayın veya pdf dosyasını bırakma bölgesine sürükleyip bırakın. DOCX dosya biçimine dönüştürmek istediğiniz pdf’yi seçin. Acrobat’ın dosyayı otomatik olarak PDF’den Word’e dönüştürmesini izleyin.  Pdf dökümanı çevirisi yaptırmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. 0216 606 29 38 numarada ulaşmanız mümkündür.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.