Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Patent Çevirisi

Patent çevirisi yurt dışına ihraç edilen veya ihraç edilen ürünlere ait patentlerin resmi patent standartlarına uygun olarak tercüme edilmesini ve her türlü ürün için yapılan patent başvurularının kullanılan dile uygun olmasını sağlamayı amaçlamaktayız.

Patent çevirileri, tıbbi cihaz patentlerinin, ürün patentlerinin, buluş patentlerinin ve makine kullanım patentlerinin çevirilerini içerir. Bu nedenle patent tercümesi büyük özen gerektiren bir tercüme türüdür. Biz sizler için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Patent Çevirisi Nedir?

 

Patent çevirisi, alanında uzman ve patentleme terminolojisine aşina kişiler tarafından yapılır. Aksi takdirde patent hatalar ciddi yasal sorunlara yol açabilir. Bir patentin tercümesi, markayı doğrudan etkileyen bir durumdur, bu nedenle biz sizler için en iyi olmayı hedefliyoruz.

Patent Çevirisi Önemi Nedir?

 

Ürünü veya üretilen ürünü tescil etmek için bir patent kullanılır. Ticari ürünler veya mevcut buluş, patent yasasına aittir. Ürün dış pazara veya yurtdışına gönderilirse patent çevirisi yapılması gerekir. Patent sayesinde tercüme, yurtdışına gönderilen yeni bir pazar bularak ürünü hayal etmek çok daha kolaydır.  Bu nedenle hiçbir patent tercümesi veya tercüme işleminde hata kabul edilmez. Firmamızda hataya yer yoktur.

Patent Çevirisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

Bu tür çeviri çalışmaları dikkatle yapılmalıdır. Bu alanda uzman ve uzmanlar tarafından yapılmalı ve en ufak bir hatanın bile belgenin geçersiz olmasına yol açabileceği unutulmamalıdır. Çeviri bittiğinde, işin sonunda profesyonel bir editörlerimiz patent çevirisi belgesini kontrol eder. 0216 606 29 38 numarasından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.