Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Paraphrasing Hizmeti

Paraphrasing hizmeti başka bir kaynaktan okunan veya öğrenilen bir konuyu, genel anlamı bozmadan kendi cümlelerinizi kullanarak aynı veya farklı dilde yeniden yazma veya tercüme etme işlemini gerçekleştiriyoruz. Genel yanlış anlamaların aksine tefsir, kullandığınız metindeki kelimeleri değiştirip yeniden yazmak veya anlatmak değildir.

Burada önemli olan kullanılan kaynakta ne söylendiğini anlamak, tam olarak anlamak ve kendi ağzından ve metninden aktarabilmektir. Anlamı bozmak veya bir kelimeyi basitçe değiştirmek bir açıklama olarak kabul edilmez.

Paraphrasing Hizmeti Neler Yapar?

 

Paraphrasing hizmeti, bir cümlenin, deyimin veya metnin, orijinal kullanımının dışında anlamını sabit tutacak şekilde belirtmekteyiz. Yorumlama, oldukça zor bir süreç içeren, deneyim ve uzmanlık gerektiren bir konudur. Yorumlamanın nasıl yapıldığına dair kaba bir örnek vermek gerekirse, bunu bir kelime anlatma oyunuyla karşılaştırabilirsiniz.

Oyunun amacı, isimleri veya yasak kelimeleri kullanmadan diğer kişinin kelimeleri anlamasını sağlamak için doğru cümleler kurmaktır. Başka bir deyişle, aynı şekilde daha büyük metinleri aktarmak için bu hassasiyetle çalışmanız gerekir.

Paraphrasing Hizmeti Neden Tercih Edilir?

 

Kaynak metinlerden, yani makalelerden ve bilimsel metinlerden bilgi aktarmak ve kullanmak Paraphrasing hizmeti ile mümkündür.  Bunlar en sık kullanılan alanlardır. Alıntıları tefsirlerle karıştırmamakta fayda sağlıyoruz. Alıntıyı değiştirmeden kaynağı kullanmak istiyorsanız, açıklamayı değiştirmek çok önemlidir.

Açıklamanın ihtiyaçlarından biri, belirli bir konuda iyi olan uzmanların onu açıklamakta çok başarılı olmamasıdır. Yani, yetersiz şekilde açıklanmış uzman metinleri, bilimsel araştırmalar, kitaplar ve benzeri durumlar Paraphrasing hizmeti ile düzeltilerek okuyucunun kolayca anlayabileceği bir tutarlılık sağlıyoruz. Firmamıza 0216 606 29 38 numarasında ulaşabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.