Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Oyun Çeviri

Oyunları Türkçe’ ye çeviren bir oyun çeviri firmasıyız. Oyunları hızlı, doğru ve uygun fiyata Türkçe’ ye çeviriyoruz. Video oyunları için Türkçe çeviri sağlayan bir oyun çeviri firmasıyız. Oyunun orijinal anlamını korurken oyunları Türkçe’ ye çevirebilme yeteneğimizden gurur duyuyoruz. Hızlı ve uygun fiyatlı bir oyun çevirisi hizmeti sunuyoruz. Detaylarınızı aldıktan sonra size projeniz için bir teklif ve geri dönüş süresi sağlayabiliriz.

 

Her Dilden Çeviri

 

Biz oyun çeviri hizmetiyiz ve oyunları Türkçeye çeviriyoruz. Oyunlarınız için çeşitli dillerde kaliteli çeviriler sağlayabilen deneyimli bir çevirmen ekibiyiz. Oyunlarınızın hızlı ve doğru bir şekilde çevrilmesini istiyorsanız oyun çeviri hizmetimiz sizin için en iyi seçimdir. Oyun endüstrisi büyüyüp dünya çapında daha popüler hale geldikçe, oyun çevirisi hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Kaliteli Oyun Çevirisi

 

Piyasada birçok farklı oyun çeviri hizmeti sağlayıcısı bulunmaktadır. Bununla birlikte, Türkçe olarak hızlı ve kaliteli oyun çevirileri sağlıyoruz. Ayrıca oyunları diğer dillere çevirme konusunda da deneyime sahibiz. Türk insanı oyun oynamayı sever. Ancak dil seçimi konusunda çok şanslı değiller. Türkçe tercüme edilmesi çok zor bir dildir ve bu alanda nitelikli tercüman eksikliği vardır. Firmamız oyun çeviri hizmetleri ile bu sorunu ortadan kaldırır.

 

Bütün Oyun Çevirilerinde Kaliteli Hizmet

 

Oyun çeviri hizmetimiz, Türkiye pazarı için profesyonel bir oyun yerelleştirme hizmetidir. Yüksek kaliteli sonuçlarla hızlı ve uygun fiyatlı bir oyun çevirisi hizmeti sunuyoruz. 0216 606 29 38 numarasından bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.