Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Ortaklar Kurulu Kararı Tercüme

 

Tercüme, birçok şirketin sunduğu ortak bir hizmettir. Bu; belgeler, web siteleri veya başka herhangi bir içerik türü için olabilir. Sunulabilecek birçok farklı çeviri hizmeti türü vardır. Örneğin, ortaklar kurulu kararı tercüme alanında firmamız tarafından profesyonel hizmet sağlanır. Bir şirketin bu hizmetleri sunabilmesi için her iki dili de akıcı bir şekilde konuşabilen ve konuyu çok iyi anlayan tercümanlara sahip olması gerekir. Firmamız tercümanları ile eksiksiz ve doğru karar çevirisi sağlanır.

 

Şirketlere ve Kurumlara Özel Tercüme

 

Şirketlere, tüzel kişilere ve devlet kurumlarına tercüme hizmetleri sunuyoruz. Herhangi bir belgeyi bir dilden diğerine tercüme ediyoruz ve tercüme alanındaki en son gelişmelerden her zaman haberdar oluyoruz. Ortaklar kurulu kararı şirketimiz tarafından tercüme edilir. Ortaklar kurulu kararı tercüme ile şirketlerin kurulunda alınan kararların farklı dillere tercümesini sağlarız.

 

Ortaklar Kurulu Kararı Çevirisi Nedir?

 

Ortaklar kurulu kararı, yönetim kurulu kararını içeren bir belgedir. Yönetim kurulu ortaklardan oluşur ve şirket adına karar almaktan sorumludurlar. Firmamız ortaklar kurulu kararı tercüme ile bu alanda profesyonel olarak faaliyet gösteriyor. Farklı dillerin çevirisi konusunda uzman olduğumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Karar çevirileri de dahil olmak üzere çok çeşitli dil çeviri hizmetleri sunuyoruz.

 

Tercüme Ücreti Ne Kadar?

 

Ortaklar kurulu kararı tercüme hizmetinde kaç farklı dile ne kadar uzun bir metin tercüme edildiğine göre fiyatlandırma yapılır. 0216 606 29 38 numaramızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.