Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Ordu Tercüme Bürosu

Ordu’da tercüme, sözlü tercüme ve yerelleştirme hizmetleri sunan profesyonel bir tercüme bürosuyuz. Belgeleri, web sitelerini ve yazılımları çevirme konusunda uzmanız. İşini uluslararası alanda büyütmek isteyen firmalara sözlü tercüme ve yerelleştirme hizmetleri de veriyoruz. Ordu çeviri ofisi olarak çok fazla tercih ediliyoruz.

 

Profesyonel Çeviri Ofisi

 

Ordu Çeviri ofisi büromuz uzun yıllardır profesyonel hizmet vermektedir. Yüksek kaliteli ve verimli çeviri hizmetleri sunmayı taahhüt eden bir şirketiz. Çeviri yaptıkları dilin ana dilini konuşan deneyimli çevirmenlerden oluşan bir ekibimiz var. Ayrıca kendi alanlarında uzmandırlar ve yasal belgeler, teknik kılavuzlar, tıbbi kayıtlar, mali raporlar ve çok daha fazlası gibi farklı metin türlerini tercüme etme konusunda deneyime sahiptirler. Müşterilerimize en güncel araçları ve teknolojiyi kullanarak mümkün olan en iyi hizmeti uygun fiyata sunuyoruz.

 

Her Dilde Çeviri

 

Türkçe’ den İngilizce’ ye ve İngilizce’ den Türkçe’ ye yüksek kalitede çeviriler sağlayan profesyonel bir çeviri şirketiyiz. Her iki dilde de anadili olan ve sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip deneyimli tercümanlardan oluşan bir ekibimiz var. Belgeleriniz için yayınlanmadan önce düzenleme ve düzeltme hizmetleri de sunuyoruz. Aynı zamanda diğer diller için de Ordu çeviri ofisi olarak hizmet sunarız.

 

Çeviri Ücreti Nedir?

 

Çevrilecek olan metnin boyutuna göre değişkenlik gösterir. Ordu çeviri ofisi olarak her zaman uygun fiyatlar sunarız. 0216 606 29 38 numarasından fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.