Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Nizamname Tercüme

Mevzuat çevirisi, ekonomik belge çevirisi ve daha fazlasını sağlayan bir çeviri şirketiyiz. Yönetmelik çevirisi, genellikle genel halk tarafından göz ardı edilen özel bir çeviri alanıdır. Ancak hukuk dünyasında, bu önemli bir hizmettir. Yönetmelik tercümesi, kanun ve yönetmeliklerle ilgili metinlerin tercümesi ile ilgilenir. Aynı zamanda nizamname tercüme gibi işlemler iş dünyasında da son derece önemlidir.

 

Nizamname Tercümesinde Profesyonel Hizmet

 

Yönetmelik çevirilerine duyulan ihtiyaç, çoğu ülkenin kendi yasa ve düzenlemelerine sahip olması nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Uluslararası ticaret ve ticaret için her zaman tek bir dil kullanmak mümkün değildir. Bu nedenle dünyanın farklı yerlerinde kullanılan birçok dilin tercümesine gerek vardır. Yönetmelik çevirileri, ticari amaçlarla veya hukuk metinleriyle düzenli olarak ilgilenen avukatlar, hakimler veya diğer profesyoneller tarafından kullanılabilir. Firmamız bu alanda en iyi şekilde hizmet vererek nizamname tercüme işlemleri sağlar.

 

Neden Bizi Tercih Edebilirsiniz?

 

Müvekkillerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için bu iş alanında uzmanlaşmış yüksek eğitimli tercümanlarımız bulunur. Mevzuatla ilgili her türlü konuda uzmandırlar ve tercüme yapabilirler. Nizamname tercüme işlemleri de böylece sorunsuz olur.

 

Bizden Nasıl Hizmet Alabilirsiniz?

 

Yönetmeliklerin tercüme süreci genel tercümeden farklıdır. Düzenlemeler genellikle belirli bir insan grubuna veya sektöre yöneliktir. Bu, çevirmenin konuyu derinlemesine anlaması ve tüm nüansları ve kültürel referansları hesaba katabilmesi gerektiği anlamına gelir. 0216 606 29 38 numaramızı arayarak nizamname tercüme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.