Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Mütercim Tercüman

Tüm diller için yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunuyoruz. Çeviri hizmetlerimiz; belge çevirisi, web sitesi çevirisi ve video altyazılarını içerir. Size mümkün olan en iyi hizmeti sunacak profesyonel tercümanlardan oluşan bir ekibimiz var. Bir dilden diğerine tercüme yapıyoruz ve herhangi bir olay veya durum için tercüme hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel tercümanlarımız birçok dilde uzmandır ve bugün size yardımcı olmaya hazırdır. Mütercim tercüman arayan herkes bize ulaşabilir.

 

Profesyonel Mütercim Tercüman

 

Mütercim Tercümanlık hizmetleri sunan firmamız lider bir yazılı tercüme hizmeti sağlayıcısıdır. Sektörde çok uzun bir süredir hem bireylere hem de büyük şirketlere hizmet veriyoruz. Aklınıza gelebilecek her türlü metin ve belgenin mütercim tercüman personellerimiz tarafından çevrileceğinden emin olabilirsiniz. Ekibimiz, mühendislikten tıbba kadar çok çeşitli konularda bilgili profesyonel tercümanlardan oluşmaktadır.

 

Kaliteli Mütercim Tercüman

 

Doğruluk, kalite ve müşteri memnuniyetine odaklanarak mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Şirketlere, bireylere ve devlet kurumlarına yazılı tercüme hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzman profesyonel tercüman ve tercümanlardan oluşan bir ekibe sahibiz. Tercümanlık hizmetimiz tıp, hukuk ve diğer mesleki alanlardan sosyal etkinliklere kadar tüm tercüme ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmetinizdedir. Mütercim tercüman arayan herkes sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilir.

 

Bizimle İletişime Geçin

 

Sektörün ileri gelen isimlerinden biri olan firmamız, mütercim tercüman hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Çevirmenlerimiz ve tercümanlarımız profesyonel, deneyimli ve niteliklidir. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlamak için onlarla birlikte çalışıyoruz. 0216 606 29 38 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.