Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Mutabakat Tercüme

Hizmetlerimiz, mutabakat çeviri ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mutabakat tercümesi ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için tasarlanmış mutabakat tercüme hizmetleri sunuyoruz. Çevirmen ekibimiz çeşitli dillerde son derece yeteneklidir ve projenizi herhangi bir dile veya lehçeye çevirebiliriz. Ayrıca profesyonel düzenleme ve düzeltme, biçimlendirme gibi bir dizi başka hizmet de sunuyoruz.

 

Profesyonel Mutabakat Tercümesi

 

Çeviri, metni bir dilden diğerine dönüştürme ile yapılan bir işlemdir. İşlem tipik olarak tek yönlü bir çeviri değildir. Bunun yerine, bilginin başka bir biçime veya dile dönüştürülmesini içerir. Profesyonel tercüman arayanlar ve tercümelerinde hata yapmamak isteyenler için mutabakat tercümesi hizmeti sunuyoruz. Mutabakat tercüme günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir ve firmamız bunu sağlıyor.

 

Mutabakat Tercümesi İçin Bizi Tercih Edin

 

Tercüme konusunda uzman ekibimizle mutabakat tercümesi hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel çevirmenlerimiz, çeviri alanında uzmandır ve içeriği herhangi bir dilden başka bir dile kolaylıkla çevirebilir. Uzlaşma ve antlaşma belgelerinin istenilen dile çevrilmesi için alanında uzman personellerimiz ile profesyonel hizmetler sağlıyoruz. Bütün anlaşma belgelerinin mutabakat tercüme kapsamında çevrilmesini sağlarız.

 

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz

 

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak için tek yapmanız gereken şey telefon numaramızdan bize ulaşmaktır. Firmamızla iletişime geçmek için 0216 606 29 38 numaramızı arayabilirsiniz. Hem mutabakat tercüme için hem de bu işin nasıl yapıldığını öğrenmek için müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız ile bu alanda oldukça fazla tercih ediliyoruz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.