Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Mobil Uygulama Lokalizasyonu

Herkes uygulamalarının başka ülkelerde de kullanılmasını arzular. Bu amaçlar dâhilinde lokalizasyon hizmetleri yerine getirilir. Mobil uygulama lokalizasyonu ile yer bağımsız uygulamaların oluşturulması mümkün olur. Aynı zamanda bu uygulamaların gerçekleştirilmesi sırasında içeriklerin iyi bir çeviri ile çevrilmesi için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız sizlere bu konularda hizmet verir.

 

Mobil Uygulama Lokalizasyonu Hizmeti

 

Uygulamalar belirli diller üzerinden çalıştırılabilir. Bunun için kod bloğu içerisinde uygulamaların dil ayarlarının yapılması gerekir. Aynı zamanda uygulamaların açıklama gibi detayları da yine tercüme edilmelidir. Firmamız sizlere Mobil uygulama lokalizasyonu hizmetlerini sunuyor. En iyi deneyim ve hizmet garantisi için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Mobil Uygulama Lokalizasyonu Nasıl Yapılır?

 

Bu hizmet kod bloklarının içerisinde gerçekleştirilebildiği gibi aynı zamanda ara yüzler üzerinden de gerçekleştirilebilir. Özellikle son zamanlarda Mobil uygulama lokalizasyonu işletmelerin mobil uygulamalardan daha fazla para kazanmasına imkân tanıdığından dolayı tercih edilir. Bunun yanında ülkemizde son yıllarda birçok ünlü popcorn firmasının ortaya çıkması da bu açıdan takdire şayandır.

 

Mobil Uygulama Lokalizasyonu Hizmeti Fiyatları

 

Siz de en düşük Mobil uygulama lokalizasyonu hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için 0 216 606 29 38 numaralarını kullanabilirsiniz. Sektörde en yetkin firmalardan birisi olarak sizlere her konuda çeviri ve tercümanlık hizmeti sunmaktayız. Güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.