Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Mimari Çeviri

Çeviri hizmetleri belirli meslek alanlarında farklılık gösterebilir. Bu nedenle de çeviri hizmetlerinin meslek gruplarına ya da mesleki işlemlere uygun olarak yerine getirilmesi gerekir. Örneğin mimari çeviri hizmetlerinde mimari terimlere hâkim elemanların hizmet vermesi gerekir. Bu alanda firma olarak sizlere destek sunarız.

 

 

Mimari Çeviri Nasıl Yapılır?

 

 

Birçok kişinin merak ettiği bir konu olan çeviri hizmetlerinin nasıl yapıldığı konusu da önemlidir. Mimari çeviri gibi teknik yönü bol olan çeviri hizmetlerinin yerine getirilmesi aşamasında firmamız sizlere yardımcı olur. Böylelikle kolay bir şekilde teknik anlamda mükemmel çeviriler elde edebilirsiniz.

 

 

Mimari Çeviri Hizmeti Fiyatları

 

Fiyat olarak bakıldığında ise sizlere en makul çeviri fiyatları sunarız. Tekliflerimiz sizler için uygundur ve her alanda tercüme hizmeti sunarız. Mimari çeviri gibi alanların yanı sıra farklı terimlerin bulunduğu alanlarda da tercüme hizmeti satın almak için bizden yardım alabilirsiniz. Sizler için en iyi çözümleri sunan firmamızdan kolay bir şekilde destek alabilirsiniz.

 

Mimari Çeviri Hizmeti

 

 

Mimari çeviri gibi farklı hizmet alanlarında ortaya çıkan çeviri hizmetlerinde yüksek başarı sağlayabilmek için teknik terimlere hakim ve aynı zamanda ilgili dile hakim bireylere ihtiyaç duyulur. Bu yönleri ile teknik çeviri uzmanlık gerektiren hassas bir alandır. Bu alanda ön plana çıkan firmamıza 0 216 606 29 38 numaralı telefonlar üzerinden erişebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere hızlı bir tercüme hizmeti veririz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.