Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Mevzuat Çevirisi

Çeşitli faktörlerden dolayı çeviri hizmetlerinin farklı detayları bulunur. Örneğin mevzuat çevirisi gibi çeviri hizmetlerinde belirli bir alanda alana hâkim olan ve aynı zamanda yabancı dil bilgisi de yerinde olan kişilere ihtiyaç duyulur. Günümüzde bu hizmetleri sizlere güvenli olarak sunan firmamız ile birlikte siz de mevzuat çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Mevzuat Çevirisi Nasıl Yapılır?

 

 

Gerek Türkçeden farklı dillere çeviri gerekse de farklı iki dil arasında çeviri hizmeti veren firmamız aynı zamanda mevzuata hâkim bir uzman kadrosu ile mevzuat çevirisi de yerine getirir. Siz de bu tür ihtiyaçlarınız için güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

 

 

Mevzuat Çevirisi Hizmeti Fiyatları

 

Fiyat olarak bakıldığında gerek mevzuat çevirisi hizmetlerini gerekse de diğer çeviri hizmetlerini en düşük ücretler ile sizlere temin ederiz. Aynı zamanda sunduğumuz hizmetlerin yerine getirilmesi aşamasında hızlı çözüm arayan müşterilerimiz için de destek oluruz. Ülkemizde son yıllarda artan iş anlaşmaları ya da uluslararası işbirliklerinin bir sonucu olarak tercüme hizmetlerine olan talep artış göstermiştir.

 

Mevzuat Çevirisi Hizmeti

 

 

Mevzuat çevirisi konusunda yetkin bir firma arıyor iseniz bizim ile 0 216 606 29 38 numaralı telefonlar üzerinden görüşebilirsiniz. Firma olarak sizlere en garantili desteği sunmanın yanı sıra kurumsal olarak ihtiyaç duyduğunuz düzenli desteği vermiş oluruz. Aynı zamanda bu hizmetin yerine getirilmesi aşamasında firmamız sayesinde beklentilerinizi karşılamış olursunuz.

 

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.