Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Metin Çevirisi

Çeviri için en temel nokta, doğru dil kullanımı ve eğitimli kadro bütünlüğüdür. Bu kapsamda; deneyimli ekip arkadaşlarımızla birlikte geniş bir çerçevede metin çevirisi hizmeti alabilirsiniz.

Aynı zamanda; yalnızca bizlerle iletişime geçerek hangi alan ve konuda çeviri desteği istiyorsanız, o alanda zaman kayıpları yaşamadan profesyonel destek sağlayabilirsiniz.

Ayrıca; teknik metin çevirisi, vize tercümeleri ve hukuki alandaki tercüme ihtiyaçlarınızda da bizimle yalnızca iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Profesyonel Ekiple Seçkin Çeviri

 

Tüm metin çevirisi ihtiyaçlarınızda bir telefon uzaklığınızda olan hizmetimiz sayesinde, başka araç ya da aracılara ihtiyaç duymadan kaliteli tercüme desteği alabilirsiniz.

Bunun yanında; zamanınızı önemseyen ekibimiz ile birlikte, hızlı ve kaliteli çeviri desteği beklentilerinize de kolaylıkla karşılık bulabileceksiniz. Bu noktada; referanslarımızı inceleyerek kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Kaliteli Çeviride Etkin

 

Bilindiği gibi titizlik ve özen gerektiren bir çalışma alanı olan çevirmenlik, profesyonel çevirmen kadromuz dâhilinde karşınıza çıkmaktadır.

Bu bağlamda; tüm dillerden tüm dillere olacak şekilde metin çevirisi desteği alarak zaman ve maliyet kayıplarınızın da kolaylıkla önüne geçebilirsiniz.

Zamanınız bizim için değerli olduğu için profesyonel kadromuz çalışmalarını tüm detaylarıyla ve titizlikle yürüttüğü kadar, acil çeviri ihtiyaçlarınızda da yanınızda yer almaktadır.

 

Geniş Dil Seçeneği

 

Diğer çeviri hizmetlerimizde olduğu gibi, metin çevirilerimizde de geniş dil seçeneğimiz mevcuttur.

Kaliteli tercüme hizmeti için sizler de 0216 606 29 38 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.