Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Mesleki Çeviri

Geniş bir hizmet yelpazesi ve geniş bir müşteri portföyü dahilinde sunduğumuz mesleki çeviri hizmetimizle profesyonel destek alabilirsiniz.

Tüm dillerden tüm dillere olmak üzere sağladığımız çeviri hizmetiyle, zaman ve maliyet kayıpları yaşamadan mesleki çeviri beklentilerinizi kolaylıkla tek bir çatı altından karşılayabilirsiniz.

Bunun yanında; matematik çevirisi, hukuki çeviriler, teknik çeviriler ve daha pek çok alan ve pek çok konuda geniş hizmet skalamızdan uzman kadro dâhilinde yararlanmanız mümkündür.

 

Uygun Fiyatlı Çeviri

 

İhtiyaç duyduğunuz mesleki çeviri metinlerinde yer alan kelime sayıları ve tercüme teslim süreleri doğrultusunda belirlenen uygun fiyatlı çeviri avantajları sizleri bekliyor.

Sizlere kaliteden ödün vermeksizin özen ve titizlik temeline bağlı kalarak sunduğumuz çeviri hizmetiyle, geniş kapsamda fırsatı da aynı çatı altından sağlamış olursunuz.

Örneğin, ayrı noktalar ve ayrı aracılara ihtiyaç duymadan bizimle birlikte tüm çeviri ihtiyaçlarınıza hızlı çözüm destekleri alabilirsiniz.

 

Kesintisiz Hizmet Kalitesi

 

Sizler için büyük bir titizlikle sunmuş olduğumuz mesleki çeviri ayrıcalığıyla, kesintisiz hizmet beklentilerinizin de tam karşılığını alabilirsiniz.

Bu kapsamda; akademik çeviri ve diğer meslek çevirilerinde her bir alan için ayrı uzman tercümanlarımızla yanınızda yer alıyoruz.

Zaman sıkıntısı yaşamadan çevirisini istediğiniz metin ya da belgeleri bizlerle paylaştığınız takdirde siparişleriniz en kısa sürede işleme alınacaktır.

 

Kaliteli Çeviri Olanağı

 

Bir dilin başka bir dile çevrilmesi konusundan ziyade, çeviriyi bir bütünlük dâhilinde sizlerle bir araya getiren uzman kadromuza sipariş verebilmek için, 0216 606 29 38 numarası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.