Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Mersin Tercüme Bürosu

Pek çok farklı konu ve alanda profesyonel anlamda sağlamakta olduğumuz Mersin çeviri ofisi hizmetimizle, tüm siparişlerinizde en yakın destekçiniz oluyoruz.

Aynı zamanda; teknik çeviriler, akademik çeviriler, metin çevirileri, tez çevirileri, hukuki çeviriler ve vize çevirisi gibi pek çok alanda sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz ile Mersin çeviri ofisi olarak deneyimli tercüman kadromuzla beklentilerinizi karşılıyoruz.

Bunun yanında; kesintisiz olarak sağladığımız çeviri ayrıcalıklarıyla acil çeviri beklentilerinizde de uygun fiyatlar sağlamaktayız.

 

Hızlı ve Kesintisiz Çeviri

 

Online çeviri hizmetimizle Mersin çeviri ofisi olarak haftanın her günü e günün yirmi dört saati boyunca ne zaman ihtiyaç duyarsanız bir tık uzağınızda yer alıyoruz.

Alanında uzman çevirmen ekibimizle birlikte zamanınızın kıymetini bilerek sürdüğümüz hizmetimiz sayesinde, ayrı noktalara birden çok harcama yapma sorunlarını geride bırakabilirsiniz.

 

Yeminli Tercüme Ayrıcalığı

 

Çeviriden beklediğiniz tüm titizlik ve özen ihtiyaçlarınızı profesyonel kadromuzla birlikte yeminli tercüme ayrıcalığı dâhilinde sunuyoruz. Bu kapsamda; Mersin çeviri ofisi ile birlikte vereceğiniz çeviri siparişleriniz, evinizin konforunda sizlere sunulmaktadır.

 

Çevirinizden Emin Olun!

 

Sunmuş olduğumuz çevirilerden ilk defa yarar sağlayacaksanız, deneme amaçlı da olsa çevrilmesini istediğini metinden bir bölümünü bizimle paylaşarak ücretsiz olarak çeviri neticemizi inceleyebilirsiniz.

Bu kapsamda; geniş hizmet skalamız ve geniş müşteri portföyümüz dahilinde referanslarımızı da inceleyerek en seçkin adımlarla çevirilerinizin neticeleneceğinden emin olabilirsiniz.

Dolayısıyla, sizler de 0216 606 29 38 numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.