Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Medeni Hal Çevirisi

Geniş kapsamda sunmuş olduğumuz çeviri ayrıcalıklarımız ile birlikte tüm hukuki çeviriler ve medeni hal çevirisi ihtiyaçlarınızda profesyonel olarak yanınızdayız.

Deneyimli ve yeminli tercüman kadromuz ile hızlı ve kaliteli çeviri beklentilerinizin tam karşılığını tek bir çatı altından karşılayabilirsiniz.

Çevirinin yalnızca kelime karşılıkları olmadığının bilincinde olan hizmetimiz sayesinde, hukuki alanlardaki geniş bir skalada da etkin çeviri neticeleri alabilirsiniz.

 

Kesintisiz Hizmetle Her An Yanınızda!

 

Profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte sürdürdüğümüz medeni hal çevirisi, velayet çevirisi, hukuki sözleşme ve anlaşma tercümeleri, pasaport çevirisi, diploma çevirisi ve hukuki belgelerinizin çevirilerini kesintisiz olarak sağlıyoruz.

Bu kapsamda; acil çeviri ihtiyaçlarınızda da online çeviri ayrıcalıklarımızdan yararlanarak kısa süre içinde beklentilerinizi sorunsuz olarak karşılayabilmeniz de son derece mümkündür.

 

Kaliteli Çeviri Adresi

 

Çevirilerimizde en temel çalışma prensibimiz, titiz ve özenli çalışma sergilemektir. Bu noktada; medeni hal çevirisi ve diğer konu ve alanlardaki çevirileriniz için bizlere sadece sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Aynı zamanda; birden çok yere yüksek meblağlar ödeme sorunlarınızın da önüne geçen hizmet anlayışımız sayesinde, zamanında ve kaliteli çeviri ayrıcalıklarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 

Geniş Müşteri Portföyüyle Seçkin Referanslar

 

Hukuki çevirilerde en temel nokta, istek ve taleplerin eksiksiz olarak dil karşılığının sağlanmasıdır. Bu kapsamda; medeni hal çevirisi ve diğer tercüme ihtiyaçlarınızı yeminli tercümanlarımız aracılığıyla eksiksiz olarak teslim alabilirsiniz.

Seçkin ayrıcalıklardan yararlanmak için 0216 606 29 38 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.