Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Makale Çevirisi

Profesyonel kapsamda sunmakta olduğumuz makale çevirisi, akademik çeviri ve daha pek çok konu ve alanda etkin hizmet alabilirsiniz.

Geniş hizmet skalamız ile birlikte, siparişlerinizi bize ilettiğiniz andan itibaren seçkin çeviri ayrıcalıklarından kolaylıkla yarar sağlayabilirsiniz.

Benzer nitelikte; web site içeriklerinin çevirisi, blog çevirisi, tez çevirisi ve makale çevirisi gibi birden çok alan ve birden çok konuda faaliyet sürdürüyoruz.

 

Zamanında Sipariş Teslimi

 

Her alanda sağlamış olduğumuz çeviri hizmetimiz ile birlikte tüm dillerden tüm dillere çeviri ayrıcalıklarından kalite dahilinde yararlanabilirsiniz.

Bu bağlamda; makale çevirisi başta olmak üzere, ihtiyaç duyduğunuz metinleri bizlere göndererek zamanında sipariş teslim kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz.

 

Kaliteli Çeviride Tek Nokta

 

Bir çevirinin sadece kelime karşılığı olarak yorumlanamayacağının bilincinde olan profesyonel çeviri kadromuz, sizlerin ayrı noktalara onlarca para harcama sorunlarınızı da ortadan kaldırıyor.

Genel itibariyle; makale çevirisi için sipariş verdiğinizde, diğer çevirilerimizde olduğu gibi özel titizlik ve önem temeliyle her metin için çalışma sağlamaktayız.

Ayrıca, her biri yeminli tercüman olan profesyonel çeviri kadromuz da çeviride her zaman en yakın destekçiniz olarak faaliyet göstermektedir.

 

Geniş Hizmet Anlayışı

 

Siparişleriniz hangi konu ve alanda olursa olsun geniş bir hizmet skalası dahilinde çalıştığımız için, ihtiyaçlarınızı hızlı ve etkin bir biçimde neticelendiririz.

Bu bağlamda; internet siteleri içerikli makaleler ya da akademik makaleler fark etmeksizin çeviri ayrıcalıklarından yararlanmak için 0216 606 29 38 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.