Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Akademik İngilizce Çeviri

Akademik İngilizce çeviri işlemleri, çalışmalarınızın uluslararası bir dergide yayınlanabilmesi için çoğunlukla gerekli ve önemli olan bir işlemdir. Bu durumda Türkçe dilinde yazdığınız bilimsel bir makaleyi İngilizce diline çevirmeniz gerekir. Bu çeviri süreci çoğu zaman en az makalenin yazım süreci kadar sancılı ve yorucu olabilmektedir. Bu gibi durumlarda bir akademik çeviri hizmeti almanız gerektiğinde Express Tercüme, uzman akademik çevirmen kadrosuyla müşterilerine en kaliteli İngilizce akademik çeviri hizmetini sunmak için uluslararası kalite standartlarını kullanmaktadır. Büyük emekler vererek yazdığınız makalenizin başvurulan dergiden reddedilmemesi için, akademik çevirinizi sıkı kalite kontrol süreçlerinden geçiriyoruz.

 

Akademik İngilizce Çeviri Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Akademik çevirilerde hata payı minimum düzeyde tutulmalıdır. Makalenin gönderildiği dergi, en ufak bir hatadan dolayı bile makalenizi reddetme veya revize isteme hakkına sahiptir. Bu durum da çoğu zaman makalenin yayınlanmasının ileri tarihlere ertelenmesine ve dolayısıyla büyük bir zaman kaybına sebep olur. Peki akademik İngilizce çevirilerde hata payını en aza indirmek için neler yapılmalıdır?

 

Çeviri sürecinin alanında uzman bir proje yöneticisi tarafından yönetilmesi ve çevirinin ilgili alanda uzman bir çevirmen veya çeviri ekibi tarafından yapılması çok önemlidir. Aksi haldeki durumlarda çoğunlukla makalenin majör revize talebi aldığına ve hatta reddedildiğine birçok defa şahit olduk. Bu durumu önlemek için akademik çeviri süreçlerinizi akademik alanda uzman ekibimizle yönetiyoruz. Bu sayede bugüne kadar yaptığımız akademik çeviriler %90’a varan oranla dergiler tarafından kabul görmüştür. Bu istatistiği daha da artırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve makalenizin ne olursa olsun hatasız olması konusunda oldukça titiz davranıyoruz.

 

Akademik çeviri süreci sadece çevirinin tamamlanmasıyla bitmiyor. Bu süreç, akademik makalenizin size teslim edilmeden önce başından geçen serüvende sadece bir başlangıç. Büyük emekler vererek hazırladığınız makalenizin reddedilme olasılığını en aza indirmenin anahtarı, çeşitli kalite kontrol araçlarıyla olası imla hatalarının ve anlatım bozukluklarının düzeltilmesi ve sayfa düzeninin mümkün olduğunca korunmasıdır. Makalenizi minimum hatayla teslim etmek için bu sürece en az çeviri süreci kadar önem veriyoruz.

 

Akademik İngilizce Çeviri Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

 

Çeviri fiyatları, nadir durumlar haricinde çoğunlukla dosyanın kelime sayısına göre belirlenir. Akademik İngilizce çeviri fiyatı hesaplamak için online sipariş sayfamıza giderek dosyanızı yükleyebilir ve akademik çevirinizin fiyat ve teslimat bilgisine anında erişebilirsiniz. Ayrıca çeviri sürecini müşteri panelimizden anlık olarak takip edebilir, tamamlanan çevirinizi indirebilir ve dilerseniz revize talebinde bulunabilirsiniz. Üstelik kredi kartına taksit ve %20 indirim fırsatı sizi bekliyor!

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.