Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Literatür Çeviri

Genel itibariyle yurt dışında akademik makalelerde literatür taraması yapılarak makalelerinin yayınlanmasını isteyenler tarafından tercih edilen literatür çeviri, yüksek oranda titizlik ve özen gerektiren bir çeviri olmaktadır.

Bu kapsamda; sağlıklı bir literatür çeviri için detaylı ve bütünlükçü yaklaşımla siparişlerinize yaklaşarak en uygun çeviri neticelerini sizlerle bir araya getirmekteyiz.

Ayrıca, yoğun bir çalışma neticesinde çevirinizin eksiksiz hazırlanmasını sağlayarak tüm dillerden tüm dillere profesyonel destek sağlamaktayız.

 

Kesintisiz ve Acil Çeviride Etkin

 

Sizler için deneyimli çevirmen kadromuzla birlikte literatür çeviri siparişlerinizde ve diğer tüm siparişlerinizde acil çeviri beklentilerinizin tam karşılığını bulabilirsiniz.

Bunun yanında; akademik çeviri, teknik çeviri, hukuki çeviri ve metin çevirisi gibi daha pek çok alan ve pek çok konuda geniş hizmet skalamızdan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 

Zamanında Hizmet Garantisi

 

Zamanın sizler için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan çeviri ekip arkadaşlarımızla birlikte, uzun ve yorucu sipariş sonucu bekleme sorunlarınızı kolaylıkla geride bırakabilmeniz mümkündür.

Bu noktada; zamanı doğru kullanmamızın yanında titizliğimizden ödün vermeden en etkin literatür çeviri ayrıcalıklarını sizlere sunuyoruz.

 

Kusursuz Çeviri Ayrıcalığı

 

Geniş bir hizmet skalasında yürüttüğümüz çeviri hizmetimiz ile birlikte, dilediğiniz alanda kusursuz çeviri ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda; yeminli tercümanlar dahilinde sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında, tek bir çatı altından birden çok sipariş beklentilerinizi kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Sizler de kusursuz çeviri fırsatlarından yararlanabilmek için 0216 606 29 38 telefon numarası üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.