Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Lansman Dosyası Çevirisi

Yapacağınız bir iş alanı için ya da sunacağınız ürün ve hizmet tanıtımlarınız için büyük önem taşıyan lansman dosyaları, doğru bir dil kullanımıyla hazırlanmalıdır.

Çeviri de bu noktada, sizlerin iş faaliyetlerinizin doğru anlaşılması bakımından büyük önem taşır.

Bu bağlamda; geniş hizmet skalamız arasında yer alan lansman dosyası çevirisi ile birlikte, tanıtacağınız ürün ve hizmetlerin doğru tanımlaması ayrıcalıklarına sahip olursunuz. Bu noktada da tecrübeli çeviri ekibimizle yanınızda yer alıyoruz.

 

Doğru Dil Kullanımı

 

Tüm çeviri dosyalarında olduğu gibi lansman dosyası çevirisi de özen ve dikkat gerektiren bir çalışma bütünlüğü oluşturur. Bu noktada, şirketlerinizin tanıtımlarında bu dosya çevirileri gelecek adımlar için önemli bir paya sahiptir.

Bu kapsamda; deneyimli tercümanlarımız ile birlikte doğru dil kullanımı temeliyle etkin lansman dosyası çevirisi ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

 

Hızlı Çözümler

 

Şirketlerinizin ya da ürünlerinizin tanıtım bütünlüğünü oluşturan lansman dosyası çevirisi, ekibimiz kapsamında tüm teknik ve donanımlı bilgi birikimleri altyapısıyla sizlerle bir araya getirilmektedir.

Ayrı noktalarda zaman ve maliyet kaybı yaşamak yerine, ekonomik çeviri fırsatlarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 

Zamanında Çeviri Ayrıcalığı

 

Genel itibariyle lansman çevirileri ve ihtiyacınız olan tüm çevirilerde yalnızca sipariş verdiğiniz andan itibaren en doğru çeviri neticelerini siparişiniz doğrultusunda elde edebilirsiniz.

Profesyonel olarak çeviri desteği alabilmeniz hatta çevirilerimizin referanslarını inceleyebilmek için 0216 606 29 38 numarası üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.