Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Kullanım Kılavuzu Çevirisi

Kullanım kılavuzu çevirisi teknolojinin gelişmesi ile hayatımızı kolaylaştırması beraberinde birçok ürün ve hizmetin nasıl kullanacağını bilemiyoruz. Dolayısıyla firmalar ürün ve hizmetlerin yanlarında kullanım kılavuzları yayınlanır. Kullanım kılavuzu çevirisi yapabilmek için mühendislik, akademik hukuki ve teknik ve medikal gibi pek çok alanda uzmanlık gerekir.

 

Profesyonel Kullanım Kılavuzu Çevirisi

 

Kullanım kılavuzu çevirisi hizmeti kapsamında kullanım kılavuzlarınızın hatalı veya eksik kısımlarını kaynak metin göz önüne alınarak olası devrik cümleler ve anlam kayması kelimeleri gibi pek çok faktörü yeniden değerlendirerek sizlere redeksiyon hizmeti sağlar.

 

Online Kullanım Kılavuzu Çeviri Hizmeti

 

Siz değerli müşterilerimize 365 gün online kullanım kılavuzu çevirisi hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz bulundukları yerlerden ayrılmadan telefon tablet ya da bilgisayar gibi elektronik bir cihaz da anında siparişleri girebilir. Online kullanım kılavuzu tercümesi, tercüme hizmeti verecek olan tercümanlarımız yapmış olduğunuz gizlilik sözleşmesi kapsamında kullanım kılavuzlarınızı ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alır.

Kullanım Kılavuzu Çevirisi Aktif Hizmet

 

Kullanım kılavuzu çevirisi kargo teslim seçeneği taksit imkânları gibi ilave hizmetlerde verilir. Tanıtım kılavuzu çevirisi siparişlerinizi oluşturduğunuz ekranda sizlere bütün bilgiler hatırlatılarak eksiksiz bir hizmet almanız sağlanır. Bu bilgiler arasında tercümesi yapılan dokümanlarınızı kargo ile tesliminden fiyat bilgisi ne kadar birçok önemli hizmet yer alır. Kaliteli hizmet almak için 0 216 606 29 38 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.