Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Konya Tercüme Bürosu

Konya çeviri ofisi yeni nesil tercüme hizmeti anlayışı ile geliştirdiği online sipariş sistemi ile evinizden dışarıya çıkmadan size profesyonel tercüman bulabilir. Konya’da noter onaylı çeviri belgesi alabilir yurtdışına göndereceğiniz belgeleri için apostil onayı alabilmeniz mümkündür. Tek yapmanız gereken Konya çeviri bürosu uygun fiyatı çeviri hizmetlerinden yararlanmak için sisteme üye olup giriş yapıp çeviri belgesi siparişi vermenizdir.

 

Online Konya Tercüme Büroları

 

Konya çeviri ofisi hizmetine ihtiyacınız var fakat güvenebileceğiniz bir Konya yeminli tercüme ekibi bulamıyorsanız doğru adrese geldiniz demektir. Konya tercüme ofisi ekibinin tamamı profesyonel Konya çeviri kadrosu arasında yeminli tercümanlar da bulunur. Belgenizin çevirisi bittikten sonra size gönderilmeden evvel kontrolü sağlanır. Çok kısa bir sürede istediğiniz belge size ulaştırılır.

 

Konya Yeminli Tercüme Ofisi

 

Konya çeviri ofisi profesyonel çeviri hizmetini ulaşmanın en kolay yolu Konya tercüme şirketi sizin için 7gün 24saat aktif şekilde hizmet sunar. Konya çeviri büroları siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu kontrol edebilmeniz ve bilgi alabilmeniz için istediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak revize olanağı da mevcuttur.

 

Konya çeviri Ofisi Hizmeti

 

Konya çeviri ofisi akademik çeviri, tıbbi çeviri, hukuki belge çevirisi gibi uzmanlık gerektiren belgeleriniz o konuda uzman olan profesyonel tercümanlarımıza yönlendirilme yaparak tercümesi gerçekleştirilir. Detaylı bilgi için 0 216 606 29 38 Ne oldu telefonu arayarak çeviri korosunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.