Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Kitap Çevirisi

Kitap çevirisi çevirinin pek çok uzmanlık alanı olsa da yüzyıllardır süregelen ve çeviri tarihinde önemli bir yeri olan kitap çevirisi başlı başına bir uzmanlık gerektirir. Kitap çevirisi yaparken yazar ya da şairin anadilinde betimlemeleri söyleniş biçimlerini nasıl kullandıysa bir kitap çevirmenin de aynı ustalıkta kullanması gereklidir ve bu şekilde olması beklenir.

 

 

Profesyonel Kitap Tercüme Hizmeti

 

 

Kitap çevirisi bir dilde yazılmış bir kitabın aynı hissiyatı yansıtarak başka bir dilde yeniden oluşturma şeklidir. Uzmanlaşmış çevirmenler tarafından bir yayınevi ile anlaşılarak bu iş yapılır. Bir kitap çevirisi yapılırken orijinal olan kitabın anlamını ve stilinin korunması elzemdir. Kitap çevirisini yapacak olan kişi kitabı baştan sona en az iki defa okuması yazarın dilini tam anlamıyla anlaması ve çeviriyi ona göre gerçekleştirmesi gerekir. Tercüme firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

 

 

Kitap Çevirisi Yapacak Bir Çevirmenin Özellikleri

 

 

Kitap çevirisi yapılırken en önemli nokta kullanılan ifadelerin kesinlikle değişmemesidir. Kitap çevirmeni sık sık yazı yazması ve çok kitap okuması gerekir. Kitap çevirmenin kitap tercümesi yapabilmesi için sadece anadilinde kitap okuması yeterli olmaz.

 

Online Kitap Çeviri Bürosu

 

Kitap çevirisi profesyonel kitap çevirmeni kadromuz ve uzman kaliteli kontrol ekibimiz sayesinde çeviriniz en uygun şartlarda yapılır ve titizlikle işlenir. En uygun kitap çevirisi fiyatları ile kitap çeviri bürosu müşterilerine sunmuş olduğu hizmetin kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için aktif olarak hizmet verir. Detaylı bilgi için 0 216 606 29 38 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.