Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Kırklareli Tercüme Bürosu

Kırklareli çeviri ofisi online tercüme hizmeti almanız artık çok kolay. İnternet üzerinden platformumuzda üye olarak belgenizi kolaylıkla sistemimize iletebilir dilerseniz sipariş sınıfı seçeneği ile çeviri hizmeti talep edebilirsiniz. Sizi bir tercümana yönlendirerek en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Kırklareli Yeminli Çeviri Ofisi

 

Kırklareli çeviri ofisi iletmiş olduğunuz belgelerinizde profesyonel çevirmenlerimizin dikkat etmesini istediğiniz konular var ise sipariş esnasında belge açıklama kutucuğuna talep ettiğiniz detayları yazabilirsiniz. Kırıkkale çeviri ofisi tercümanları belirttiğiniz ayrıntılara dikkat ederek sizi bu konuda mağdur etmeyecektir.

Kırklareli Çeviri Ofisi 7/24 Hizmetinizde

 

Kırklareli çeviri ofisi istediğiniz zaman hizmet almanın beraberinde belgenizin tercümesinin hangi aşamada olduğunu istediğiniz zaman dilediğiniz şekilde ve dilediğiniz yerde kontrol edebilirsiniz. Belgenizin çevirisi bittikten sonra dilerseniz e-posta ile isterseniz de Kırıkkale adresine kargo ile teslim sağlanabilir.

Kırklareli Yeminli Çeviri Hizmeti

 

Kırklareli çeviri ofisi yeminli tercüme hizmeti verirken aynı zamanda noter onaylı tercüme belgesi apostilli belge çevirisi gibi ilave hizmetleri de almanız mümkündür. Bunun için yapmanız gereken ise siparişinizi bir an önce oluşturmanız ilave hizmetler bölümünde ihtiyacınız olanları işaretlemeniz yeterli olacaktır. Kırıkkale çeviri ofisi sizlere daha iyi hizmet ve ihtiyaçlarınıza hızlı yanıt verebilmek için tüm ilave hizmetleri sizlere sunuyor. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için 0 216 606 29 38 numaralı telefonu arayarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.