Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Kastamonu Tercüme Bürosu

Kastamonu çeviri ofisi olarak firmamız profesyonel çevirmen ekibimizle birçok dilde çeviri hizmeti sunmaktadır. Serbest ve yeminli çevirmenlerden oluşan güçlü ekibimiz her alanda çeviri hizmeti ile her türlü çeviri ihtiyacına cevap veriyor. Çevirilerin öneminin çok fazla olmasından özellikle de önemli evrak ve belge çevirilerindeki hassasiyetten dolayı uzman bir çevirmen ekibi ve çeviri ofisi ile çalışmakta fayda vardır.

 

Kastamonu Yeminli Çeviri Hizmeti

 

Kastamonu çeviri ofisi gizlilik prensiplerine bağlı kalarak sadece profesyonel çevirmenleri ile her türlü dokümanlarınızın çevirisini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.  Hangi dilde olursa olsun tüm çeviri ihtiyaçlarınızı gerek ofisimize gelerek gerekse de online olarak bize iletebilirsiniz. Çeviri ile ilgili her türlü talep ve beklentileriniz için 0216 606 29 38 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

Neden Kastamonu Çeviri Ofisi

 

Bireysel ya da kurumsal tüm çeviri ihtiyaçlarınızda Kastamonu çeviri ofisi olarak hizmet veriyoruz. İthalat ihracat ve vatandaşlık ikametgâh hizmetlerinde, yurt dışı öğrenci işlemlerinde, akademik kariyer işlemlerinde ve daha birçok önemli evrak ve belgelerin çevirisinde çeviri ihtiyacı hasıl olabilir. Firmamız bu anlamda, tüm alanlarda uzman çevirmen ekibiyle çeviri hizmeti sunmaya devam ediyor. Yanlış tercüme itibar kaybına yol açacağından bu konuda hassasiyetle işimizi yapıyoruz.

 

Kastamonu Çeviri Ofisi Fiyatları

 

Kastamonu çeviri ofisi fiyatları çevirisi yapılacak ürüne göre belirlenir ve çevirisini yapacak çevirmenlerce analizi yapıldıktan sonra türüne göre fiyatı belirlenir. Tecrübeli çevirmenlerimizin özverili ve özenli çalışmaları sonucunda müşteriye teslim edilir. Kelime başına ve boşluksuz olarak hesaplanan yazılar ve makaleler veya evraklar ve belgeler müşteriye iletilir ve ortaya çıkan fiyata göre iş teslim edilir.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.