Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Kars Tercüme Bürosu

Yabancı dil sektörünün yürütülüp dil ve çeviri ihtiyacının giderildiği yerlere çeviri bürosu ya da tercüme ofisi denir. Kars çeviri ofisi bireysel veya kurumsal birçok kişinin çeviri işlerini yürütmektedir. Çok çeşitli çalışma alanı bulunan çeviri ofisimizde her türlü meslek grubundan müşterilerimizin çeviri istek ve ihtiyaçlarını karşılayarak profesyonel destek sağlıyor.

 

Kars Çeviri Hizmetleri

 

Kars çeviri ofisi alanında uzman çevirmenlerimiz anında çeviri işlemini yerine getirerek tüm evrak, belge, makale ve broşür, katalog gibi dokümanları sorunsuz bir şekilde müşteriye teslim ederler. Çeviri hizmeti alırken işi alıp size yardımcı olacak çevirmenin bu alanda profesyonel olması büyük önem taşır. Böylece, hizmet aldığınız sektör ile ilgili doğru bir çeviri metni, evrak veya belgesine sahip olursunuz ve en önemlisi geçerli bir çeviriniz elinizde bulunur. Yeminli ve noter tasdikli çevirilerde özellikle büyük öneme sahiptir.

 

Kars Çeviri Ofisi Ne İş Yapar?

 

Çok geniş bir çalışma yelpazesine sahip olan Kars çeviri ofisi hemen hemen tüm sektörlere hitap ediyor. Tüm iş anlaşmaları, inşaat ve ithalat ihracat sektörleri, tekstil, resmi kurumlar, yurt dışı bağlantılı sağlık ve diğer sektörler, kuyumcu ve döviz büroları, vize işlemleri, çalışma ve oturum izinleri, apostil, hukuk ve kişisel çeviri gibi binlerce alandan çevirileri müşterisi ile buluşturur. Firmamızı 0216 606 29 38 numaralı hattan arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

Kars Online Çeviri Hizmetleri

 

Kars çeviri ofisi olarak büromuza gelme imkanı olmayan ve çeviri ihtiyacı doğan tüm müşterilerine online çeviri hizmeti sunarak kolaylık sağlamaya devam ediyor. Profesyonel ve alanında deneyimli çevirmenlerimiz bilgisayar tabanlı hiç bir sistemi kullanmadan tamamen insan eliyle tüm çeviri hizmetlerini yürütmektedir. Çevirisi istenen dosyalar sisteme yüklenerek zamandan tasarruf sağlamakta ve hızlıca gözden geçirilip çevirisi teslim edilmektedir.

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.