Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

Karaman Tercüme Bürosu

Karaman çeviri ofisi mevcut elemanlarının belli dillerde uzmanlaştığı ve çeviri hizmeti verdiği firmalardır.  Profesyonel ve deneyimli çevirmenlerimiz sayesinde çeviri alanında her türlü ihtiyaca cevap veren ekibimiz ticari, akademik, turizm ve eğitim gibi binlerce sektörden bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine hizmet veriyor.

 

Karaman Profesyonel Çeviri

 

Hedef dil ve kaynak dil çeviri hizmetinin en önemli unsurları olup çevirmenlerimiz her iki dilde tecrübe ve gerekli uzmanlığa sahiptir. Özellikle de resmi çeviri hizmetinden faydalanmak isterseniz profesyonel hizmet veren bir çeviri desteği almalısınız.  Çünkü kişisel olarak bir çeviri yaparak eksik bir belge ya da evrak kullanmaya kalkışırsanız bu sizin için sorunlara yol açabilir. Karaman çeviri ofisi bu konuda her türlü çeviri hizmeti ile müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Karaman Çeviri Hizmeti

 

Deneyimli ve başarılı Karaman çeviri ofisi ekibimiz uzmanlaşmış oldukları alanlarda çeviri hizmeti verirler. Bu alanlar çoğunlukla patent, medikal ve tıbbi, akademik, yazılım, teknik, hukuk, web siteleri uygulamaları, turizm, ticaret, apostil ve önemli evrak ile kişisel tüm çeviriler olarak sayılabilir. Sizler de tüm çeviri ihtiyaçlarınız için 0216 606 29 38 numaradan bizleri arayarak destek ve hizmet alabilirsiniz. Firmamızın hassasiyetle üzerinde durarak analiz yapmasının ardından hızlı bir şekilde çevirinizi teslim edeceği konusunda hizmet vadettiğini unutmamalısınız.

 

Karaman Resmi Belge Çeviri Hizmeti

 

Bilindiği üzere resmi belge ve evraklar vize ve iş başvurularında, oturum izni almada, ülke değişikliği ile uluslararası iş anlaşmalarında, turizm ve eğitim amacıyla ve daha birçok farklı nedenden dolayı gerekli olmaktadır. Resmi bir evraktan söz ediyorsak evrakın ya da belgenin doğruluğu yeterli değildir. Prosedürlerin de doğru girilmesi ve evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması da büyük önem taşır. Yani, aynı zamanda büyük bir mesuliyet de gerektirir.

Özellikle de onay istenen belgeler talep edilen niteliklere uygun olarak sunulması gerekir. Karaman çeviri ofisi olarak tüm resmi belge ve evraklarınızın çevirinde itina ile çalışarak hizmet vermektedir.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.