Çeviriniz 3 Adımda Hazır.

Türkiye'nin En Büyük Tercüme Ekosistemi ile Çevirinizi Şansa Bırakmayın. Dosyanızı Yükleyin, Anında Fiyat Bilgisi Alın ve Çevirinizi Hemen Başlatın!

MUTLU MÜŞTERİLER

Kaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!

1

Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyin

2

Saniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edinin

3

Ödemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatın

İzmir Tercüme Bürosu

 

İzmir çeviri ofisi çeviri işlerinizi profesyonel düzeyde gerçekleştirir ve bunun için de tam zamanlı ya da Freelance olarak uzman çevirmen ekip ile birlikte yedi gün hizmet verir.  Kişi, kurum ve kuruluşların somut veya dijital ortamdaki belgelerini veya metinlerini kaynak dilden hedef dile çevirir. Çeviri ofisi olarak tüm dil sektöründeki alanlarda çeviri hizmeti veriyor ve böylece çoğunlukla da önemli ve kıymetli evrakların tercümesi sayesinde müşterilerimizi büyük bir yükten kurtarmaktayız.

 

İzmir Çeviri Ofisi İle Çalışmanın Avantajları

 

Günden güne globalleşen dünyada tüm markalar ve şirketler dünyaya açılmış ve dünyada yerel bir marka haline gelmiştir. Online alışverişlerin de bu duruma ivme kazandırdığı bir gerçektir. Bu anlamda çeviri sektörüne çok iş düşmektedir. İzmir çeviri ofisi olarak tüm müşterilerimizin acil çevirilerinde onları mağdur etmeden hızlı bir şekilde iş teslimatı yapıyoruz. Gerek somut gerekse de fiziki doküman çevirilerinde bu işlem aynı şekildedir.  Bu şekilde çevirilerinizde hata ihtimali son derece düşüktür.

 

İzmir Çeviri Ofisi Fiyatları

 

Çeviri uzmanlık ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Bu yüzden alanında uzmanlaşmış profesyonel çevirmen ekibimiz tüm çeviri ihtiyaçlarınızda her an yanınızdadır. Gerekli deneyim ve hâkimiyete sahip olan çevirmenlerimizden tüm belge, evrak ve metinlerinizin gönül rahatlığı içinde çevirisini yaptırabilirsiniz. Yapılacak çeviri metnine göre ve metnin türüne göre bir fiyatlandırma yapılır. Bu konuda İzmir çeviri ofisi ile görüşerek gerekli bilgileri ve fiyatları öğrenmeniz mümkündür.

 

İzmir Çeviri Ofisi Hizmeti

 

İzmir çeviri ofisi olarak tüm yabancı dil çeviri işlerinizi güvenilir bir şekilde ve tam zamanında teslim ediyoruz. Çok çeşitli alanlarda binlerce sektörel çeviri işlerini uzman çevirmenlerimiz ile birlikte bir ekip halinde çalışarak başarılı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizin de çeviri ihtiyacınızın olması durumunda bizleri 0216 606 29 38 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

 

Online Tercüme Bürosu

Çeviriniz Doğru Adreste!

Tercüme hizmeti almak çoğu zaman basit bir süreç gibi gözükse de, bazı durumlarda hatalı veya eksik tercüme büyük sorunlara yol açabilir. Bu gibi sorunları, önlemek için olarak çeviri yapıldıktan sonra size teslim etmeden önce dosyanızı sıkı bir incelemeden geçiriyoruz.

Belgeleriniz Emin Ellerde!

Web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz belgeler 256 bit şifreleme algoritması ile korunmaktadır.

Çeviri Bürosu
Yeminli Tercüme Bürosu

Çevirinizi Anlık Olarak Takip Edin.

Sipariş verdikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecek şifre ile müşteri paneline giriş yapıp çevirinizin ilerleme durumunu görebilir ve çeviri sürecinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

İndirim Fırsatını Kaçırmayın!


200 TL ve üzeri çeviri siparişlerinizde geçerli sınırlı sayıdaki %10 indirim kuponunuzu gecikmeden alın.
Kupon bitişine kalan süre:
:
İndirim kodunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.
Eğer yönlendirilmezseniz buraya tıklayın.